Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ki látott már Szellemet vagy...

Angel3000 kérdése:

Ki látott már Szellemet vagy más Termèszetfeletti lènyt!?

Figyelt kérdés

2020. nov. 19. 09:20
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
19%
Mentem horgászni és egy erdőn keresztül mentem és az egyik fa mögött mintha Mózest láttam volna ?
2020. nov. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
15%
Én most épp a szekrényembe zárt démonommal kávézok.
2020. nov. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
72%
Szelemet még nem láttam, viszont már éreztem.
2020. nov. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
62%
Láttam már fekete árny szerű dolgot, meg fekete csuklyás alakot. De ezeket csak pár pillanatig lehet látni, mert ha észre veszi hogy nézed, akkor gyorsan elrünik, vagy feloszlik mint a pára vagy a köd.
2020. nov. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
82%
Én sem láttam még de vannak olyan esték amikor van bennem egy olyan érzés mintha folyamatosan nézne valaki kiskorom óta félek hogy meglátok egy szellemet, ha magam vagyok este nagyon parázok.
2020. nov. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
85%
Meloba egyedul dolgozok. Zúgnak a gépek eleg hangosan. Főleg ejjeli műszakon eddig nem volt olyan, hogy ne törtent volna meg... olyan erzésem van mintha valaki figyelne. Szemem sarbából mintha latnák egy alakot, ez a tipikus fekete csuklyás fekete alak. Nagyon gyakran a nevemen szólít valaki odanezek es persze semmi. Lehet, hogy mar csak az agyam jatszik velem. Zenet hallgatok munka közben fejhalgatoval akkor is észlelem, ha nem hallgatok, akkor is. Azt mondhatom, hogy eleg éber vagyok ahoz kepest, hogy éjjeli műszak. Kamera nincs azokon a helyeken ahol vagyok. Nekem csak ennyi. Mas helyen nem törtent még ilyen velem.
2020. nov. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Sajnos az embereknek fèlnek nyiltan beszèlni ilyen megtapasztalásról, mert fèl , Hogy rámondják, Hogy be van „golyózva“ pontosabban meghibbant!
2020. nov. 19. 13:20
 8/32 anonim ***** válasza:
82%
Gyerekkoromban több alkalommal is láttam az általad leírtakhoz hasonló "lényeket", de sajnos valóban sokan hülyének néznek emiatt.
2020. nov. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
88%
Egyszer egy nagyon fura helyre költöztem. Abban a lakásban valami nem stimmelt. Folyamatosan éreztem vmi jelenlétét. Nem tudom mi lehetett, de nagyon nyomasztó volt. De öt évig bírtam, utána leléptem. Ahol most lakom semmi hasonló. Ez más miatt szar....
2020. nov. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
62%
Jelen. Démont, meg angyalt.
2020. nov. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!