Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi az az Entitàs?

Angel3000 kérdése:

Mi az az Entitàs?

Figyelt kérdés
Kell félni tôlûk?

#energia #negatív gondolat #életre kelés #Szellemi lények #Màsik dimenziò #Negativ gondolataink
2020. nov. 28. 02:10
 1/5 anonim ***** válasza:
24%

[link]

Legszivesebben nem irnék semmit, ez is régi irás. Szeretnék aludni, nem érek rá ezzel foglalkozni, dolgozni kell ésatöbbi. Elutasitok minden ihletet, ahogy ma se irtam

kösz kösz

2020. nov. 28. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14%
Nem hogy félni nem kell tőle, de el sem kell hinni...
2020. nov. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Dolgom volt velük és párszor éreztem, hogy a halál peremén táncolok.

De szerintem nem kell félni tőlük mert hiába erősek, akkor sem avatkozhatnak bele a valós világunkba. Legalábbis szerintem :D

2020. nov. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 SZücsöm ***** válasza:
84%

entitás (főnév)

önálló egységként működő személy, élőlény vagy egyesülés

2020. nov. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Grimfox ***** válasza:
82%
Az entitás ezoterikus, okkult körökben minden olyan dologra használatos, ami valamilyen szintű tudatossággal, vagy önállósággal rendelkezik. Az élőlények testtel rendelkező entitások. Más entitásoknak nincs fizikai teste. Félni egyiktől sem kell, a veszélyesektől elég távol maradni.
2020. nov. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!