Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Nemrég láttam ahogy, a hold...

Nemrég láttam ahogy, a hold nos, háát....Az égen elment, erre van magyarázat?

Figyelt kérdés
A hold rendesen néhány másodperc alatt elment a látókörből. Elhagyta, az épületeket és a felhőket, több szemtanú is észre vette. Sajnos nincs róla se képem, se videóm, de érdekel, hogy miu lehet.
2021. jan. 4. 19:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
85%
Na, remek! Még a végén igaza lesz David Icke-nek, aki szerint a Hold egy űrhajó..!
2021. jan. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Ez igenis megtörtént, kérek egy racionális választ, ha pedig nincs érdekelnének hasonló esetek.
2021. jan. 4. 19:20
 3/26 anonim ***** válasza:
92%
2-es,az 1-es racionális válasz volt. Lehet, hogy tényleg egy űrhajó..!
2021. jan. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Lehet, de én próbálok mindenre bebizonyítható választ keresek, de köszönöm a választ! Ha tudnál mutatni nekem ehhez hasonló eseteket, akkor én végtelenül hálás lennék.
2021. jan. 4. 19:39
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Miért, ha a saját szemednek sem hiszel? Nyilván a reptilek nem verik ezt nagy dobra, és olyan gyorsan megtörténik váratlanul, hogy nincs idő kamerát elővenni.
2021. jan. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Én elhittem amit láttam, csak kicsit fura de amúgy nézek para dolgokat, és érdekelnek ezek.
2021. jan. 4. 19:51
 7/26 anonim ***** válasza:
48%
Ő, én távcsővel figyelem az eget most este, nem mozdult sehova a hold.
2021. jan. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
56%

Akkor rajtad kívül még néhány millió embernek is látnia kellett (volna).

Egyelőre még nem robbant fel a net tőle.

2021. jan. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
66%
Nyugi.. Csak a felhők mennek és olyan mintha a hold csúszkálna.. Meg mikor sétálsz olyan mintha követnem
2021. jan. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
73%
Bekapta egy éjszakában lopakadó dagadt felhő...a mohóság ára pedig sírás lesz...esni fog az eső és szivárvány lesz, mert a nap megtöri a feneketlen sötétséget és verméből kilöki az elveszett holdat, aki majd újra beragyogja az éjszakát, de már a nap vakító, de meleg, puhán simogató árnyékában...
2021. jan. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!