Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Nemrég láttam ahogy, a hold...

Nemrég láttam ahogy, a hold nos, háát....Az égen elment, erre van magyarázat?

Figyelt kérdés
A hold rendesen néhány másodperc alatt elment a látókörből. Elhagyta, az épületeket és a felhőket, több szemtanú is észre vette. Sajnos nincs róla se képem, se videóm, de érdekel, hogy miu lehet.
2021. jan. 4. 19:11
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
47%
Ja,a konteósok. A Holdraszállást is sokan kikezdték, de nem túl erős érvekkel. Viszont pl a Holdon elhelyezett tükrök segítségével visszaverődik a rá sugárzott lézerfény. Tehát jártak ott emberek. Akkor nem vették észre, hogy űrbázis? Nem feltétlenül kell elhinni mindent, csak azért, mert fent van az interneten.
2021. jan. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
21-es: azért nem vették észre, mert mindig csak az innenső felén jártak. A túloldalon van a cucc elrejtve. Amikor túlmerészkedtek, annyira megijedtek, hogy azóta már nincs hivatalos holdprojekt...
2021. jan. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Nincs holdprojekt?


Akkkr ez mi?


[link]


Amúgy ilyet hol olvastál, hogy túlmerészkedtek és ott volt a "cucc elrejtve " ?

2021. jan. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
23-as: nem olvastál figyelmesen... Ők is csak a hold közelebbi/innenső oldalán... Tehát a biztonságosabbikon. :)
2021. jan. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
23-as: egy eredeti hangfelvétel párbeszédjéből, ahol az am. asztronauták megijedtek attól, amit láttak... kb. 10 évvel ezelőtt, szóval a linkre már nem emlékszem, de szerintem is lehet ott valami más is holdkőzeten kívül..!
2021. jan. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Én is hallottam olyan beszélgetést a neten, de ott az utazás során látták valamit, nem a Holdon. Valószínűleg azért az innenső oldalára mennek, mert gazdaságosabb, mint megkerülni. Ráadásul a másik oldalán valószínűleg korom sötét van, bár ezt nem tudom biztosra.


De a kínaiak már készítettek róla képeket:


[link]



Maga a Hold szerintem tuti nem egy mesterséges valami, ahogy egyes konteósok állítják, ezért nem is vándorol ide-oda. Elméletben az nem kizárt, hogy más értelmes lények használják űrbázisra, de eddig erre úgy tűnik nem sok bizonyíték akad.

2021. jan. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!