Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Lehetséges, hogy véletlen...

Lehetséges, hogy véletlen “elbájoltam” barátomat?? 25/N

Figyelt kérdés

Mielött összejöttünk már hónapok óta róla ábrándoztam, lefekvés elött vele fantáziáltam, néha ugyan azt a jelenetet képzeltem többször is amikor magamhoz nyúltam. Nem sokra rá, hogy összejöttünk, az első alkalom után amikor megcsókolt, beugrott, hogy én mozzanatról mozzanatra majdnem ugyanígy képzeltem el és a végén a csók, még a pozició is stimmelt.

Most azon töröm magam, hogy vajon én vonzottam be ezt és ez miatt szeret?

Szeret-e egyáltalán valójában? Hogy tudnám visszacsinálni, vagy kideríteni?

Én szeretem, de nem akarom “kényszeríteni”.

A válaszokat előre is köszönöm!



2021. jan. 7. 23:30
 1/7 anonim válasza:
83%

Amit bevonzol, annak úgy kell lennie!

Ne stresszelj rajta ennyit, ez biztosan így van.. velem is volt már ilyen. És én is pont ugyanezeken gondolkoztam, utána meg egyszerűen csak "eltűnt az életemből", az a jó, amit akartam és álmodoztam róla.

Ne kövesd el ezt a hibát!

Remélem segítettem ezzel. :)

2021. jan. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Huhh- Leesett a kő a szívemről! :D

Köszönöm kedves 1. válaszoló!!

2021. jan. 7. 23:48
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Ez a vonzás törvénye. Én rajzolni szeretek. Lerajzoltam egy fiút nagyon tetszettek a sapkás vagány fiúk. Aztán valamelyik nap autóztam barátommal. A sapka a haja állása az arc vonása teljesen megegyezett.

Örülj neki, hogy ilyen mázlista vagy😊

2021. jan. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Angel3000 ***** válasza:
100%
Szia! Ha az ember valamit, vagy valakit igazán akar, azt be is tudja vonzani. Örûlj, hogy sikerûlt ès nenèzz hátra már, csak elôre! Nem kènyszerited, ennek igy kellett törtènnie! Èlvezd az egyûttlètett ès ne „agyalj“ tovább! Minden jót!
2021. jan. 9. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
90%
Én is szeretnék így járni 🥺
2021. jan. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
91%
#5.. Nyugodj meg, biztosan lesz Neked is "szerencséd" és bevonzod az ilyet! Én se hittem volna, amíg meg nem történt velem, csak máig se hiszem el! ^.^ (Egyébként #1 vagyok, ha érdekelt XD :D)
2021. jan. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5. válaszoló, én igazából csak ő róla fantáziáltam...

Egy próbát megér!

Majd értesíts amint sikerült, mi szurkolunk neked!

2021. jan. 10. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!