Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Valakit ért már telepatikus...

Noahh kérdése:

Valakit ért már telepatikus támadás és ha igen milyen formában ? Pl. Tudatos vagy tudatlan támadó ?

Figyelt kérdés

Röviden leírom:

Tévhittel ítéltem el magam és a pszichológus is (egyszer beszéltünk és elég zavart állapotban voltam hisz igen még is csak egy olyan dolgot feltételeztem magamról ami nem a legjobb) elkezdtem tanulni itthon nem szedtem a gyógyszert amit kiírt, elméletileg a tévhitekre nem emlékszik az ember, de én mindenre emlékszem ezért is figyeltem fel rá, hogy ez nem lehet tévhit.

Az volt a fejemben már 1 napja, hogy sétáljak el egy bizonyos helyre (párbeszéddel). Elindultam megálltam egy elmegyógyintézet mellett vártam és az volt a fejemben ő üzente, hogy (mindjárt megyek) kijött egy beteg aki elkezdett szúrni én is néztem, eléggé megilyedtem forogtak a gondolatok a fejemben nézett azt üzente gondolatban, hogy nem jön ide és beindult abban a pillanatban (vannak ennek a storynak előzményei) haza mentem és elkezdtem jobban kutatni, hatott a védekezés ellene amit találtam, de nem 100%ban amikor nem használom vagy nem foglalom le magam akkor néha azt hiszem hogy ez a felsőbb énem.. igen következményei is lettek szorongás, depresszió, magamban is beszéltem sokáig néha most is(hisz másképp nehezen találtam volna választ) amiket próbálok elnyomni egyre több sikerrel (meditáció, és tanulás), de valamilyen tanácsot is szeretnék kérni ez ügyben. Van bizonyítékom a telepata képességemre nem szívesen használom, de ha tudsz segíteni megmutatom.

Aki nem hallott ilyen esetről kérem ne reagáljon semmi értelmetlen hozzászólással köszönöm.



2021. jan. 9. 20:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
26%
te már beteg vagy, de krónikusan. Légyszíves iratkozz be terápiás kezelésbe, és meggyógyulsz ebből z illuzióból. nincs gondolatátvitel. nem látunk bele a másik fejébe ilyen nincsen.
2021. jan. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Grimfox ***** válasza:
77%

Sajnos ez nem telepátia, hanem a paranoia egy formája. Ami még veszélyesebb, hogy aki paranoid, vagy skizofrén(a kettő gyakran összekapcsolódik), az tényleg fogékonyabb a spirituális jelenségekre, származzanak azok embertől, vagy máshonnan. A gond csak az ilyen esetben, hogy az érintett nem tud különbséget tenni a valós spirituális észlelés, és a pszichés probléma okozta tévképzet között. A meditáció segíthet ebben, de csak akkor, ha a gyakorló tudatában van annak, hogy az észlelései lehetnek tévképzetek is, és hosszas gyakorlás során szert tesz a képességre, hogy különbséget tegyen a kettő között.

Az esetedben tapasztalóként nehéz különbséget tenni. Te átélted, és valóságként élted meg. Külső szemlélőként, és a téma iránt komolyan érdeklődő személyként megállapítható, hogy az eset egy, a problémád által generált képzet volt. Még a legtehetségesebb, és legerősebb, legérzékenyebb telepatikus képességekkel született személyek sem tapasztalnak ilyen erős telepatikus kapcsolatot. Az emberi elme mai állapota erre még nem képes. Az esetedben a védekezés blokkolta-ha részben is-a problémádból adódó téves impulzusokat. Már az, hogy ilyet képes vagy megtenni, elég komoly eredmény. A többség nem tudja kiblokkolni az ilyesmit. Sajnos a kiblokkolás nem jelenti azt, hogy az impulzusok nem érkeznek, ez okozza a szorongást, és depressziót. Amikor valamit elnyomsz, az másként fog kijönni.

Ez persze nem jelenti, hogy nem lehetnek telepatikus képességeid. Ezt nem lehet megmondani, csak azt, hogy a leírt eset nem telepatikus kapcsolatot jelöl.

A tévhitekre is emlékeznek az emberek, legalább is azok, akik nem veszítik el az önkontrolljukat. Azt nem realizálják, vagy fogadják el, hogy az adott észlelés tévképzet volt. Valóságnak érzékelik, és valóságként emlékeznek rá. A paranoia, skizofrénia egyik "védjegye" a betegségtudat hiánya, vagy a betegség tagadása, esetenként agresszív, vagy intenzív ellenkezést is kivált az érintettből a szembesítés. Ők valóságként élik meg a téves észlelést.

Sokan gyanakodnak arra, hogy a spirituálisan érzékeny személyek különösen fogékonyak a paranoid, skizofrén, szorongásos, és depresszív tünetekkel járó problémákra. Nem mindenki érzékeny, akinek ilyen zavarai vannak, és nem mindenkinek lesznek zavarai, akik érzékenyek, de könnyebben kialakul az ilyen jellegű probléma egy érzékeny személy esetén. És sajnos könnyen megzavarhatja, és megakaszthatja a szellemi fejlődését. Aki ilyen helyzetbe kerül, vagy belesüpped a téveszmékbe, és sosem tudja kibontakoztatni a szellemi képességeit, vagy sokkal nagyobb erőfeszítést tesz, mint azok, akiknél nem alakul ki ilyesmi, és felülkerekedik rajta. Akinek sikerül, az nem csak egy komoly tapasztalattal lesz gazdagabb, hanem komoly fejlődést ér el.

2021. jan. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
84%

Kicsit tényleg zavarosra sikerült a leírásod, de az a problémád lényege, hogy telepatikusan látod mások gondolatait, és ez zavar téged, vagy az, hogy egy külső "forrás" üzen neked, és megjelennek idegen hangok a fejedben?


Az emberek nagyon sokfélék. Általában az emberek 95%-99%-ának semmi "extra" képessége nincs...de sokan vagyunk, szóval elég sok embernek viszont kisebb nagyobb mértékben lehetnek extraszenzoros képességei különösebb gyakorlás és tanulás, képzés nélkül. Ez sokszor elég szerencsétlen helyzet, mert pl a gyerek nagy része valamennyire látja a szellemeket 4-5 éves koráig, de egy-egy gyereknek ez egész életében megmarad, és nagyon nehéz gyerekkort eredményezhet, amikor csak ő lát egy bácsit-nénit éjjel a szobájában, a szülők meg nem igen értik (kivétel amikor valamelyik szülő szintén látja, és segít, de ez eléggé ritka.)

Ennél kevesebben úgynevezett empaták, telepaták....át tudják élni teljes egészében a másik gondolatatit, érzelmeit, mintegy letöltve azt ami abban a pillanatban a másik személyisége. Ez is elég nehéz "sors", mert az embereknek rengeteg negatív gondolata van, amit nem gondolnak komolyan, de az ilyen ember érzi. Sokkal többször hazudunk egymásnak mint gondolnák, gyakran a szeretteink is, és ez az ilyen embereknek nagyon fájdalmas tapasztalat.

Amikor hangokat hallasz a fejedben, célirányosan neked szánva, az egy külön történet, az valamely emberi vagy nem emberi szellemi lény kapcsolatteremtési kísérlete. Általában nem jó a szándék, valamilyen irányítás, megfélemlítés, valami cselekvésre való rá vétel, az irányítás a cél. Ezt meg kell tanulni kizárni.

Általánosságban ilyesmi :)

2021. jan. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Grimfox

Köszönöm szépen a válaszod.

Teljesen igazad van már ideje küszködöm az elnyomással és mindig is próbáltam ezt az érzetet kelteni magamban, hogy ezek csak tévhitek, de van 1-2 be rögzült amire választ vártam amit most meg is kaptam és ezért tényleg nagyon hálás vagyok szeretem ezeket a pillanatokat mikor új erőre kapok és az első, hogy más segített.

Nagyon köszönöm.

Ezt az üzenetet is azért küldtem be, mert vannak pillanatok mikor nem hiszek magamnak és elnyom sokszor arra gondolok, hogy ez a fáradtság jele de csak élnem kell tovább de ez már nem téma

Még egy kérdés, létezik olyan telepatikus képesség, hogy videón keresztül érzi valaki az érintésem?

2021. jan. 9. 21:04
 5/26 A kérdező kommentje:

Koborlo1

Most megzavartál amúgy igen hangok a fejemben olyan gondolatom van erről a személyről mintha nem akarna egyedül maradni és közben segítene is, de én nem szívesen hallgatok hangokat a fejemben, mivel igen nem akarok tévhitettel élni amin lassan 2 éve nagy erőfeszítéssel küszködök.

2021. jan. 9. 21:12
 6/26 A kérdező kommentje:
Koborlo1 és van egy olyan képességem is hogy ránézek egy emberre és megtudom mondani, hogy mit érez milyen véleménnyel van rólam (persze vannak kivételek, de nagyon ritka) olvastam a telepátiáról és sok apró jel utalt arra hogy megvan a képességem, de nem szívesen foglalkoznék vele hisz a múltamat traumaként éltem meg
2021. jan. 9. 21:20
 7/26 anonim ***** válasza:

Igen van olyan aki a gondolat erejével,vagy nem tudom minek nevezni,bizonyos dolgokra rá tud venni másokat.

Bár nagy távolságból nem tudom.

És ismertem valakit aki hallotta mások gondolatát.

Tudott velem úgy beszélgetni,hogy meg sem szólaltam.

Nagyon kevesen tudták róla,hogy mire képes.

Félt,hogy őrültnek tartják.

2021. jan. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

anonim

Ez az épület tőlem körülbelül 500 méterre található.

És nekem inkább olyan képzeteim voltak, hogy mások tudják mire gondolok.

Gondoltam valamire és választ kaptam tőlük.

Elég fos helyzet.

2021. jan. 9. 21:28
 9/26 anonim ***** válasza:

Az írtad "vannak a sztorinak előzményei"...mik azok?

Már beszéltél vele korábban is?


Milyen trauma ért a múltadban ami miatt nem akarsz vele foglalkozni?


csak hogy tisztábban lássunk..

2021. jan. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Mikor megismertem ezt az ember,aki képes volt belemászni bárki agyába,félelmetes volt.

Viszont,gyakorlással sikerült elzárni a gondolataimat.

Elötte soha nem gondoltam,hogy az emberi agy mire képes.

Nem ment könnyen,de segített nekem.Nélküle nem tudtam volna.

Bár én nem foglalkozom ilyen dolgokkal,azért észre vettem,hogy igen vannak fogékony emberek.Csak a legtöbb esetben a gondolatokat a sajátjuknak érzik.

Próbáld lezárni az elméd.

Jobb ötletem nincs.

2021. jan. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!