Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Más is oda van a paranormális...

Más is oda van a paranormális sztorikért, de nem hisz?

Figyelt kérdés

Tehát én nem hiszem el, hogy szellemek, démonok vannak egy felvételen, vagy mikor elmesélik, nem hiszem el, hogy nincs magyarázat, de imádom hallgatni őket. :D

Nekem is van megmagyarázhatatlan történeteim, de még mindig keresem a magyarázatot rájuk.

Hogy lehet, hogy ennyire szeretem ezeket a sztorikat, de se nem félek, se nem hiszem el, míg nagyon meggyőző bizonyítékot találok, hogy vannak szellemek? Ez fura?


Amúgy ha bárkinek van kedve akár privátban is szellem/démon saját nem kitalált történetet írni nekem, ahol nem hülyézik le, csak nyugodtan. OO Most is a reddit paranormalt olvasom :D



2021. jan. 15. 08:30
A kérdező szavazást indított:
Elhiszem a szellemsztorikat, de nem szeretem őket.
Elhiszem, és szeretem.
Nem hiszem el, utálom őket.
Nem hiszem el, szeretem őket.
Nem érdekel, nem tudom mit keresek ebben a kategóriában.
40 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Nem vagyok oda érte, mondjuk sci-fiket, meg misztikus filmeket sosem nézek, de vannak sztorik, amik nekem is tetszenek. Viszont én is olyan vagyok, hogy a magyarázatot keresem, és nem gondolom valamiről azért, mert nem találok magyarázatot rá, hogy akkor ez most szellem, vagy varázslat, vagy démon, vagy akármi. Alapvetően azt gondolom, hogy ha valaki legalább egy középiskolát elvégzett, tanult biológiát, fizikát, kémiát, akkor odáig eljuthatott gondolkodásban, hogy szellemek, boszorkányok, démonok, meg ilyenek nincsenek. Attól még megmagyarázhatatlan sztorik léteznek, és akár kitalációk, akár valós észlelésből fakadnak, természetes, hogy egy kíváncsi embert érdekelnek.

De én túl pragmatikus gondolkodású vagyok sok mindenhez, például egy horrorfilmet nézve is folyton azon agyalok, hogy milyen világítással érik el egy sötét szobában, vagy erdőben, hogy a néző megfelelően lásson mindent, viszont mégis megmaradjon a sötétség illúziója.

2021. jan. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
70%
Igen én is oda vagyok a paranormális sztorikért. És az osztálytársaimmal is egy csomót gyártunk. :D
2021. jan. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Csak az tudja igazán, hogy léteznek szellemek, akiknek személyes tapasztalataik vannak a témával kapcsolatban.


Persze, az egyszerűbb gondolkodásmóddal rendelkező, beszűkültebb látókörű emberek ilyenkor is meggyőzik magukat pl. azzal, hogy csak képzelődtek, illetve biztosan létezik valamiféle ésszerű, tudományos magyarázat arra, amit láttak, hallottak, stb.


A lélek érettsége nem az iskolázottság függvénye. A misztikus dolgokban hívők között ugyanúgy vannak felsőfokú végzettségűek, mint érettségizettek, vagy épp szakmunkások. :)

2021. jan. 16. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3. Írtam, hogy vannak személyes tapasztalataim, és nem zárom ki a létezésüket, tehát elég nyitott vagyok, de látom a lényeget megfogtad. :)
2021. jan. 16. 09:50
 5/5 Angel3000 ***** válasza:
100%
Szia! Én szeretek mindent, ami selytelmes, és paranormalis, misztikus, és természetfeletti!
2021. jan. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!