Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Igaz az, hogy szellemeket...

Igaz az, hogy szellemeket többnyire azok az emberek észlelnek, akik eleve hittek már a létezésükben az első élmény előtt is?

Figyelt kérdés

2021. jan. 22. 23:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Igen
2021. jan. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%
Nem feltétlenül igaz.
2021. jan. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Én egyáltalán nem hiszek semmilyen ezoterikus-parapszichológikus marhaságban. Ugyanakkor láttam pár dolgot, amiről jobbnak találom, ha magamnak sem beszélek.
2021. jan. 23. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%
Ők nyitottabbak rá, ugyanakkor egy, a témában szkeptikus ember is észlelheti őket. Persze, ezután nagy eséllyel meggyőzi majd magát arról, hogy csak képzelődött, vagy biztosan van valamilyen tudományos magyarázata a jelenségnek. :)
2021. jan. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Grimfox ***** válasza:
88%

Csak abban az esetben, hogy ha az, aki hisz benne, szándékosan keresi is a lehetőséget az észlelésre. Ha nem keresi, akkor ugyanakkora esélye van észlelni egy ilyen jelenséget, mint annak, aki nem hisz benne.

Aki hisz benne ugyanakkor gyakran más jelenségeket is szellem észlelésnek tekint. Tehát a hamis észleléseket is ki kell zárni, ha a valódi esélyeket akarod tudni.

2021. jan. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
74%
Én nem hittem a szellemekben, kicsit még most is szkeptikus vagyok, párszor tapasztaltam furcsa dolgot, de azt hittem, h képzelődöm, vagy csak valami más votl, amíg egyszer semmi magyarázat nem lehetett rá, még az sem, h én halucináltam, mert rajtam kívűl még 1 ember látta, később elmondtuk másnak aki mondta, h ő is látta azt a valamit múltkor. :D
2021. jan. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
80%
Nekem az egész környezetem hisz bennük. Barátnőmnek ártó szelleme van. Keresztanyja nemtudom mi de szakma szerűen viszi. Másik barátnőm látja őket. Az egész családja úgyszinten. Nővérem is, még élt anyám is. Nagyanyáim. Apám. Mindenki. Én meg. Nem. Mivel mindenki hiszi, gyakran elgondolkodom, hogy lehet nekik van igazuk. És próbáltam keresni is ilyen helyeket olyanokkal akik látnak szellemeket vagy fogalmam sincsen. Ők félnek es érzik a rossz jelenlétet. Olyan dolgokon akadnak ki, amit nem én beszélek be, hogy biztosan nem az, hanem hogy kb semmi sem utalna rá, hogy valóban az lenne. Annó felig lerombolt elhagyott helyeken is jártunk. Ők a szellemektől féltek. En viszont éjjel jobban tartottam az emberektől, akik ilyen-olyan okból ott lehetnek. Nagyon szeretnék szellemet látni illetve hinni benne, és nem tartom őket bolondnak, de egyszerűen nem megy. Ha nekem valaki tud itt tippet akár mondhatja is.
2021. jan. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
82%
Én láttam szellejelenségeket már akkor is, mikor még nem hittem bennük és azt sem tudtam, mi az.
2021. jan. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Moon_Walker ***** válasza:
48%
nem. sajnos nem igaz, mivel szellemek nem léteznek.
2021. jan. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 De La Cruse ***** válasza:
65%

Kérdés, hogy mit lehet érteni szellemeken.

Minden embernek vannak érzékei ami a szellem világra érzékeny. Életvitel és gondolkodás mód függő, hogy ki hogyan veszi észre amikor valamilyen szellemi szférában történt esemény részese. Álmodik valamit, vagy csak úgy borzongás fut át rajta. A szellemi világban sok olyan lény él amik például a megjelenésükkel kellemes, otthonos atmoszférát tudnak létrehozni.

Például:

Születik egy kisbaba a családba és ilyenkor egy mennyei angyal érkezik a babát védelmezni és az életét végig vezetni, segíteni olyan terület felé ami az ő elhívása. Ezekből akik mellett meg is maradhat ez az angyal elhivatott emberek lesznek akik jól végzik a dolgukat és nagy hasznára válnak annak a területnek ahova szánták őket.

Például tanárnak. Kitűnő, elhivatott tanárok sok olyan diákot tudnak kinevelni akik magasz szinten művelik a szakmájukat.

(MC donald's) :)

De előfordul, hogy a szülők Isten tagadók és okkult dolgokban vannak benne. Szellemidézést csinálnak, agykontrolt vagy csak simán bűnözői életet élnek akkor ők maguk démoni irányítás alá kerülnek.

Ilyenkor a gyermekhez nem tud hozzá férni vagy csak nagyon nehezen a neki kirendelt védelmező.

A démonvilág szellemi lényei is rá állítanak a gyerekre és megpróbálják a saját céljaikra felhasználni. Ilyen elveszett emberek szoktak börtönről börtönre kerülni.

A szellemi világ hatásai lehetnek rideg, hideg, és szomorú vagy erősebb szellemi lények esetén félelem is.

Az angyali világ Isten jelenlétében él ezért sokkal erősebb és kellemes a jelenlétük. Ilyen szellemi lények kíséreténél nagyon boldog és sikeres életet lehet élni és nem feltétlenül veszi tudomásul vagy érzékeli az ember a jelenlétüket.

2021. jan. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!