Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Volt már ehhez hasonló (nevets...

Volt már ehhez hasonló (nevetséges )élményed és, ha igen meg mered osztani ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
Egyszer úgy bepiáltam, hogy hánytam folyamatosan, elég hosszasan. A vicc, hogy igaz, de míg hánytam a vödörbe ( és közben a fejemben is feszítő nyomást éreztem,mintha szét akarna robbanni) a felettem lévő villanykörte izzója elkezdett pislákolni jó néhány másodpercig, éppen csak ki nem égett. Azóta se történt ilyen, se előtte. Na most ezt valaki megmagyarázza nekem mi volt? Amilyen nevetséges, annyira igaz. Én nem hiszek az ilyen paranormális dolgokban, csak véletlennek tudtam be, bár azóta meg előtte se volt jellemző az izzó pislákolása nálam, de körte kiégés régebben igen, főleg felkapcsolásnál. Viszont már vagy egy- másfél éve még körte kiégés se volt egyébként. Csend és nyugalom. Sose láttam szellemeket, tárgyak se repkedtek körülöttem. Nem is hiszek ezekben, de a leírt esetet azóta se tudom mi okozhatta. A kíváncsiság azért csak hajt belül, na meg senkinek se meséltem el, itt legalább kiadhatom magamból es talán kapok tudományos, logikus választ a nevetséges élményemre, illetve szívesen elovasom mások rejtélyes, fura, érdekes élményeit is, bár ismétlem, én magam eléggé kételkedem és inkább tudományos magyarázatot keresek.

2021. febr. 10. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
32%
Kisebb film szakadások voltak az elmédbe ezt a túlzott alkohol fogyasztás okozta csak.
2021. febr. 11. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Pl, ha én rosszul vagyok a lámpák körülöttem is pislákolnak, már a kórházban is történt ilyen, meg itthon is, de csak amikor nagyon rosszul vagyok, hogy szinte elájulok.
2021. febr. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
47%
félni és nem félni annyi mint nekem fénytadni
2021. febr. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!