Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Az miért van, hogy este...

Az miért van, hogy este amikor nagyon sötét van, de van egy kis világosság, a sötétbe nézek és mozgást látok a fénynél?

Figyelt kérdés
Egyszer meg is riadtam😆

2021. febr. 12. 12:25
 1/5 Grimfox ***** válasza:
90%
Valószínűleg a szemed korrekciós mozgásából adódóan a fény-árnyék váltakozás olyan látványt kelt, mintha valami mozogna a térben. A szem folyamatosan apró mozgásokat végez, hogy nagyobb legyen a látótered, hogy mindig megfelelő irányba forduljon a szemed fókuszpontja, és hogy a vakfolt okozta hiányt a látótérben korrigálja. Sötétben a fókusz nagyrészt kiesik, ezért a korrekció felerősödik. Más magyarázata is lehet persze, akár az is, hogy tényleg mozog ott valami, de előbb mindig a legegyszerűbb magyarázatra érdemes gondolni.
2021. febr. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én hiszek a paranormális dolgokban, de itt inkább a szemmel van valami apró baj.
2021. febr. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Én voltam úgy, hogy nem tudtam elaludni, be világított a hold, és a fogasra fel volt akasztva egy fekete kapucnis Felső. Na azt addig néztem, hogy a végén már mozgott lassan, de rájöttem csak a szemem játszik velem.
2021. febr. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na meg ez hogy ránézek valami tárgyra és olyan mintha mozogna
2021. febr. 12. 17:43
 5/5 Angel3000 ***** válasza:
Kedves kérdezô! Ilyen velem is elôszokott fordulni, az àrnyak jàtékai tudnak produkàlni dolgokat! Persze, hogy összerezzen az ember ilyesmikre, -a sejtelmes àrnyak elég ijesztôk.
2021. febr. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!