Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Volt már valamilyen paranormál...

Volt már valamilyen paranormális élményetek?

Figyelt kérdés
Kedvem van ilyeneket olvasgatni, úgyhogy légyszi megosztjátok velem akár itt, akár privát üzenetben?

2021. febr. 18. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
20%

Tyűűűha.

Hol is kezdjem....

2021. febr. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%

Igen és mivel nem számítottamra majd ki ugrott a szívem

Képzelj el egy fehér emberi alakot közvetlenül ácsorogni az ágyad mellet

majd kb 2mp és eltűnik hozzá teszem ez villanyoltás után kb 1 percel történt falfele szoktam aludni ennek megvan az oka de valamiért megfordultam NA azt nem kívánom senkinek!!!

(Mivan? kérdem és eltűnt!! Na aznap villanynál aludtam

2021. márc. 10. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nem mostani kérdés de velem ezek mostanában történtek. Éjjel kimentem a konyhába inni aztán égve hagytam a lámpát(teljesen egyedül voltam a házban ) visszadőltem aludni de felkeltem arra hogy valami leesik és amikor épp ki akartam nyitni az ajtót hallottam hogy le kapcsolódik a lámpa.. Bezártam az ajtót,reggelig ki se nyitottam aztán hajajottek szüleim és ki nyitottam az ajtót,elmondtam és megnéztük egy műanyag pohár esett le.. Azóta sem tudom mi történhetett.

A másik hogy a kutyám folyton elkezd nézni egy pontot valahol (mindig máshol) és elnéz aztán vissza van olyan hogy követ valamit a szemével aztán többször is ugat.

Volt olyan hogy éreztem, de teljesen hogy valaki megragadja a lábam miközben feküdtem de sehol senki.

Volt olyan hogy, mellesleg kertes házban elokertel vagy mivel az ablakokon kopogtattak többször is de úgyszint sehol senki.

Nekem ennyi elég para

2022. ápr. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!