Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Veletek fordult elő ilyen...

Veletek fordult elő ilyen éjjel, miutan meghalt hozzátartozótok?

Figyelt kérdés
Hogy arra ébredtek, hogy a neveteken szólít, hív ?

2021. febr. 27. 10:40
 1/6 anonim válasza:
46%
Nekem olyan volt hogy álmomban.De szerintem ez azért van mert sokat gondolsz rá vagy ilyesmi vagy az elméd játszik veled.
2021. febr. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%

Nem, de mindjárt jönnek olyanok akik azt mondják csak az agyad, hallucináció meg alvásparalízis. Na, nekik ne higgy. Nem is értem mit keresnek itt ilyenek az ezo rovatban.

Szóval igen, hiszek neked, meghalt ismerőssel, hozzátartozóval álmodni nem is ritka. Egy ismerősömet látogatta meg az exe álmában, aki nemrég autóbalesetben hunyt el.

Amúgy az lenne a legjobb, ha békében tudna távozni az illető.

Talán elköszönhetnél tőle, ha még nem tetted.

2021. febr. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
74%

Amikor az apósom meghalt, éreztem a jelenlétét. Álltam a konyhában, semmi légmozgás nem volt és hirtelen éreztem az illatát. A halála után 2 héttel mondtam neki, hogy menjen nyugodtan, megleszünk. Azóta nem érzem.

Szintén a férjem nagymamája december 26-án meghalt. Aznap éjjel a kutyám egy szemhunyásnyit sem aludt, reggelig az ágyam mellett ült, feszülten figyelt. Minden éjjel alszik, mint a bunda, úgy szokott horkolni, mint egy gőzgép. Én is éreztem aznap éjjel, hogy a mama jelen van. Másnap a lánya is mondta, hogy a mama szobájából hallották, hogy csukódik a szekrény ajtó (senki élő nem volt a mama szobájában). Nem hittem ezekben, amíg a saját bőrömön nem tapasztaltam.

2021. febr. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Mikor meghalt, csak ürességet éreztük.

Eltemettük, de akartunk sír szentelést külön a sírra, és hogy szép útja legyen odaát.

Pár héttel előtte kezdődtek a paranormális jelenségek a házban.

Este kinyílt az ajtó, majd beszqrtunk az ijedtésgben.Az ajtó rendesen kilinccsel volt becsukva.Láttuk ahogy a kilincs lenyomódik és kinyílik.

Aki ilyet lát élőben, emberek, az összecsinálja magát.

Este a csendes lakásban hallottuk ahogy a papucsával mászkál.

Az újraszentelés napja amit senki nem felejt el nálunk.

Reggel mentünk a temetőbe,pap már várt minket.megvolt a szertartás,hazafelé beszélgettünk.

Majd mikor benyitottunk a házba nem hittük el ami láttunk.

Régi cipői papucsa a konyha közepén, mikor bementünk a szobájába, az összes szekrény ajtó kinyitva ruhák a földön.

A papot elhívtuk házhoz, felszentelte azt is.

Utána megszánt minden jelenség.

2021. febr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%

Nem tudom, miért kell szentelés, hiszen a rokonod/lakótársad nem egy démon xD


Miért kell félni? Ha csak a saját régi cuccaival foglalkozott?

Persze ijesztő, de szerintem ha azt mondod neki, hogy köszönjük az aggódást, de valahogy megleszünk nélküled is, akkor majd továbblép.

Lehet csak aggódott, és visszajárt megnézni hogy vagytok :D

2021. márc. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#6 os vagyok

elfelejtettem hozzátenni, hogy az 5 ös válaszra reagáltam

bocsánat

2021. márc. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!