Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Egy ilyen szellemjelenséget...

Egy ilyen szellemjelenséget meglehet magyarázni mint ami nálunk volt?

Figyelt kérdés

Tv-zik itthon a család.Másik szobában csukva az ajtó.Motoszkálást zajt hallottunk.

Öcsém benyitott és elsikította magát.Egy alak volt benn, ahogy az ajtó kinyílt láttuk ahogy elmegy az ajtó előtt, majd eltűnt.

Öcsém már annyira sír, hogy nem tudjuk mit csináljunk vele, hiszen ez az ő szobája volt.Anyám szerint nem aludhat a szobában, mert lehet rossz energiák vannak benne.

Mind a hárman láttuk, még az arcvonásait is, ahogy kicsit oldalra nézett ránk, és egyszer csak elhalványult, majd eltűnt.

Nem merünk itt aludni, anyu tesójáékhoz tudunk menni estére.

Mit tegyünk?Egyháznak kell ilyenkor szólni?

Megvagyunk keresztelve, ilyenkor érdemes kihívni papot,vagy valakit?



2021. márc. 4. 14:25
1 2
 1/13 anonim válasza:
29%
Pontosan
2021. márc. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 neincat ***** válasza:
95%
Azt hallottam, ha megkéritek hangosan, hogy ne zavarjon titeket, akkor utána eltűnnek. Nem hiszem hogy rosszindulatú lett volna, de nagyon ijesztő lehetett. Öcséd pár napig ne aludjon a szobájába, ha nagyon megijedt. Ha az nyugtat titeket meg lehet kérni egy papot hogy mondjon egy áldást a házra.
2021. márc. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
Csak én nem futottam eddig ilyenbe?
2021. márc. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Kirázott a hideg. Pont azért, mert sajnos LÉTEZNEK szellemek vagy entitások. Én a múltkor nem tudtam aludni, forgolódtam. A kis lámpa halványan égett, gondoltam felkelek iszok egy teát. Az ajtó felé néztem, ott volt egy emberi nagyságú fekete árnyalak vagy fekete massza, köd szerű valami. Ahogy észre vette, azonnal oldalra suhanva eltűnt a fogás mögött. Szerte fosztott mint egy füst vagy köd. Nagyon megijedtem, 118.volt a pulzusom. Páromat fel keltettem, szerinte hülye vagyok, nem volt ott semmi. Na persze..láttam amit láttam.
2021. márc. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
15%
Skizofrénia.
2021. márc. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Hangosan, nem ordítva, határozottan meg kell kérni, hogy hagyjon béken, zavar títeket, menjen el. És ha nem mutatsz félelmet, remélhetőleg többé nem fog zavarni, nem látja értelmét tovább zaklatni a családot.
2021. márc. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
Igen hívd a papot szentelje fela házat illetve a szomszédokat megkerdezhetned ki volt az előző lakó aki már eltavozhatott, és zavard el a házból. Mi el szoktuk őket átkozni szóban és el zavarjuk
2021. márc. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
7! "Mi el szoktuk őket átkozni szóban és el zavarjuk" Miért? Hányat kellett eddig elzavarnotok és mennyi idö alatt?
2021. márc. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8: hát nem tudom miért pont átkozva küldjük el őket 😁 de kB ilyen 3-4 elő fordult már a 19 évem alatt.
2021. márc. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Independe :))
2021. márc. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!