Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Másnak is kis szürke ufonauták...

Másnak is kis szürke ufonauták jelennek meg mindig az alvásparalízis során vagy csak velem van ez mindig gyerekkorom óta? Ha másnál nem ufonauták, akkor mik jelennek meg?

Figyelt kérdés

2021. márc. 15. 22:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még gyerekként volt ilyen, rosszul aludtam, kinyitottam a szemem és egy sugárzóan vakítóan fehér alak lebegett felettem és az arcomba bámult óriási fekete szemekkel. Nem tudtam mozdulni, kiáltani le voltam bénulva.
2021. márc. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%

Banyek ez így nyugisan leírva is para. És, ez ilyen természetes neked? Újabb nap, újabb kis szürkék? Ugyanazok mindig vagy váltják egymást, műszakban? Elnevezted már őket, pl. Józsika, Béluci?

Egyformák mindenben vagy van személyiségük? Nem unják a dekkolást folyton nálad?

2021. márc. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
54%
Most tényleg, nagy csöcsű meztelen bigék nem jelennek meg, körtáncot járva az ágyatok körül? Unalmas, szürke álom a szürkés :D
2021. márc. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%

Amúgy lehet ezen röhögni, de!

Nekem kb a 80-es évek végén mesélt ilyenről nagymamám, akit akkor full bolodnak néztem emiatt.

Később az általa leírtak alapján egyértelmű volt, hogy alvásparalízise volt szegénynek.

Durva, hogy ilyen dolgok vannak és tényleg félelmetes élmény lehet.

2021. márc. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmi, 3-é visont nekem tettszene.. bár úgy h 1 írja mozgásképtelen még el is szégyellném is magam.


komolyan csak bénultság volt nem láttam semmit a plafonon kívül

2021. márc. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Én nem hiszem, hogy alvásparalízis lenne. Mindenkinek egyformán ugyanígy.. De könnyebb ráfogni, mint elhinni, hogy a szürkék létező problémák..
2021. márc. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meditációban voltikyen élményem kétszer is. Olyan volt mint ezek a tipikus szürkék, csak szürkèsfehéres színük volt
2021. márc. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
62%

Ez csak alvási paralízis.

Más démonokat, szörnyeket lát

2021. márc. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
38%

6 "a szürkék létező problémák"? Miért problémák, a legtöbb ufohívő pozitívan beszélt róla...az a szűk 3-4 fő.

én kihelyezetten az ember által meghatározott idegen fajokban nem hiszek. Mégis a Poul az egyik kedvenc filmjeim közt szerepel.

AZ alvásparalízis meg nem egy misztikum, létező és meglepően gyakori.

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__216..

2021. márc. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%

többféle szürke faj van. avlegtöbbje ártó szándékú. csak 1-2 faj, alfaj barátságos.

vannak fehérek, nagyon világos szürkék, szürkék, világos és sötétbarnák- bár van ilyesmu más földönkívüli fajban.

de én láttam már rózsaszínszínüset, olyan mintha le lenne nyúzva stb.

2021. márc. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!