Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért van az hogy mindenkinek...

Miért van az hogy mindenkinek van olyan személy akihez sok mindenbe hasonlít? Többi lent

Figyelt kérdés
Van anyukámnak egy barátnője akiknek a piacon lángososuk van. Vele beszélgettem arról hogy minden embernek van olyan hasonmása akivel nagyon hasonló a lénye, kisugárzása. Amit rólam, érdemes tudni hogy 20/F vagyok. Kicsit másabb vagyok mint az átlag. Nincs semmi mentális betegségem de mégis furcsa vagyok egy picit ami a sok félelem miatt van ami bennem van. Sokan azt mondják különleges ember vagyok. Régen elég elhúzott nyávogós beszédem volt. A mozgásom is olyan lassú sok ember előtt lefagyok. Vékony magas testtalkatú vagyok. Anyukámnak ez a barátnője mesélte hogy szokott hozzájuk járni lángosozni az egyik piaci dolgozó. Ő már idős kb. 70 körüli/F. Állítólag én erre az emberre nagyon hasonlítok. Neki is olyan a beszéde mint nekem volt régen kicsit nyávogósabb valamint mind a kettőnknek hasonló mozdulataink vannak. Tehát viselkedésbe elég hasonló. Nem elég hogy viselkedésbe hasonló de még testtalkatba is mivel ő is magas vékony ember. Egyedül arcra nem hasonlítunk mivel én fiatal vagyok ő meg már idős. Anyukámnak ez a barátnője anyukámnak is talált egy hasonmást. Anyukám állítólag a bosszúállókból az egyik női szereplőre hasonlít. Én is már találtam hasonló embereket. Pl találtam két embert akik stílusba meg arcra hasonlítottak ami még lehetett volna szimpla véletlen de nem elég hogy arcra meg stílusba hasonlítanak de mind a kettő hallássérült ami már sztem több mint véletlen. Olyat is tudok hogy két srác ugyan így hasonlítanak arcra meg stílusba és mind a kettő elég magas olyan 190 cm körüli és vékony. Sokan azt mondják hogy ezek csak álltalánosítások de sztem pl a hallássérültes példa több mint véletlen. Jöhetnek ezoterikus valamint racionális magyarázatok is mind a kettőt elfogadom.

2021. márc. 28. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Lehet, hogy mindenkinek 4 hasonmása van. Gondoltál már erre?
2021. márc. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Shitworld ***** válasza:
17%
Verziók
2021. márc. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%

Ez puszta véletlen.

Vagy nem, de azt csak priviben írom meg

2021. márc. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3.Ha gondold megirhatod privátba mert érdekel a téma.
2021. márc. 29. 07:48
 5/5 anonim válasza:
egyszerű, 16 féle különböző személyiség létezik, nem vagyunk annyira különbözőek. Egy 30 fős társaságban kifejezetten nagy az esély, hogy találsz valakit aki nagyon hasonlít rád.
2023. márc. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!