Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Megsemmisültem?

Megsemmisültem?

Figyelt kérdés
Már semmi sem jut el az akaratközpontomig, csak pályára áll és kering körülötte. A figyelmem szórványos, a világot mintha egy széttört tükör szilánkjaiban szemlélném. Könnyed, mégis ólomsúlyú a lét. Egyszerre hatalmas és eltörpülő. A régmúlt árnyai beragyogják a sötét reggeleim zajos magányát. Kívül meg sem rezdülök, belül rázkódom, mint egy busz. A távoli legbelsőm fél, de nem látja és nem is adhatom tudtára, mert nem érem el. A karom már túl öreg. Kevés lettem átírni a jövőt. Mosolygós emlékek a méz és a citrom a percről percre hidegebb teámban. Még kavargatom, még cselekszem. De nincs kezemben az irányítás. A testemet csak az a lendület viszi előre gépiesen, ami egy életerős fiatalból megmaradt. Méregfogak sorakoznak a bőröm alatt, amiket a kígyók hagytak bennem. Egyik a másik után. De én nem bántottam őket. Jó akartam lenni. Nagyon sajnálok mindent, amit tettem. Az eső és a tenger elmossa. A nevem eltűnik. Elfelejtenek. És ez így van jól. A világ nem azért van, hogy rám emlékezzen. Tettem jót. De keveset és későn. Túl későn. Sajnos. Nagyon sajnálom. Már nem segít. Semmi sem segít. Akkor kellett volna. Túl késő. Nem telik el év, ami ne emlékeztetne vissza azokra az időkre. Amikor jelenvoltam. A saját életemben. Most csak egy báb vagyok. Nem vagyok senki. Egy kísértet. Egy vitorlás szellemhajó, amit elfújt a szél és csak azt várja, hogy zátonyra fusson. De mindig elkerüli. A véletlen néha csodákat művel. Még mindig nem telt be a keserű poharam. A remény íze csak távoli emlék, mégis újra és újra felfedezem. Érezni vélem. Emlék. Minden csak emlék, ami el fog tűnni. Nem marad semmi a homokban. Semmi, amit valaha tettem. Nem fog számítani. Semmit. Nem történt meg. Nem is léteztem. Sosem ismertelek titeket.
2021. ápr. 10. 23:04
1 2
 1/15 anonim válasza:
48%
Klimax?
2021. ápr. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
azért a citromlevet énis megiszom.
2021. ápr. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, valami költő vagy?
2021. ápr. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Egész jó, de miért ide? Miért nem írsz blogot? Nem járnék oda felvidulni, az igaz, de tetszenek a metaforák és eléggé átjön a hangulat.
2021. ápr. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ezt te irtad?
2021. ápr. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Írass másik gyógyszert, ez lehet, hogy túl erős!
2021. ápr. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Aki soha nem volt, az megsemmisülni sem tud. (Viszont valami volt, mert valaki csak leírta a szöveget.) Nyugi van, nyugi van. Csak az illúziók vesznek oda, csak a tévképzetek szűnnek meg. A gondolatok jönnek mennek, tovaszállnak, mint felhők az égen. Múló ábrándok - illúziók csupán. Talán van valami mély jelentés. Talán van valami ami végig itt van, volt, lesz. Talán van ami soha nem múlik el. Vajon megtalálhatjuk? Ha meg lenne az abszolút nézőpont, akkor onnan nézve minden más el fog tűnni. Múló ábránd lesz csupán. Talán valóban nem is volt semmi. Hiszen idővel minden elveszik az univerzum folyton változó viharában. Vagy talán mégsem...
2021. ápr. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
37%
Rengeteg bolond van itt, és nem kezeltetik magukat hanem innen várják a megoldást.
2021. ápr. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%
Húbzdmeg. Erős volt ez így korán reggel(igen, nálam fél tizenegykor még korán reggel van, most próbálok kimászni az ágyból). Tanácsként annyit tudnék mondani hogy a pszichomókusodnak kicsit egyértelműbben próbáld meg elmagyarázni hogy mi a fa$z bajod van.
2021. ápr. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%

9 no para nekem most van.

Az írás szép a tartalom szomorú.

Pszichológust javasolnék az önismeret miatt. Nem tudom neked mióta van ez, az én ehhez nagyon hasonló állapotom most lesz 10 novemberben. 2 éve jobb és javul de kelleni fog a help már csak azért is hogy több év ne menjen kárba.

Nem tudom mit tudnék még javasolni célok talán. Laza egyszerű célok, meg optimista hozzáállást pl "jó lesz!" Nekem ez segített sokat.

Nem kell mindennek tökéletesnek lennie elég ha jó.... Hajó? Mondjuk az is lehet cél.

2021. ápr. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!