Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » A manilai csodadoktorok...

A manilai csodadoktorok szélhámosok, vagy valóban csodadoktorok?

Figyelt kérdés

A manilai csodadoktorokról (Fülöp szigetek) itt írnak (Ványi Béla · Szakonyi Péter: A manilai csodadoktorok):

[link]

A kérdésem az lenne, hogy ha ezek nem csalók, ill. ha vannak köztük olyanok is, akik nem csalnak és valóban bele tudnak nyúlni a páciens testébe anélkül, hogy maradandó sebet ejtenének, akkor ezek elvileg le tudnának vezetni ilyen módon pl. egy szülést is, ahol csak császármetszéssel lehetne ezt megoldani. Azon a nyíláson keresztül szépen kiemelnék a kisbabát, majd a nyílást a szokásos módon bezárnák. Egy ilyen művelet egyértelműen bizonyítaná, hogy ez a fajta beavatkozás valóban működik és nem csalás. Csináltak már ilyesmit? Ha igen, van erről valamilyen cikk (nem kell, hogy magyar nyelvű legyen)?



2021. ápr. 14. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Megválaszolhatnám egy kisebb regényben is, hogy mi alapján csinálják.

Discoveryn, national geographyn is volt már róluk műsor.

Ők a pszisebészetet csinálják.

Itt nem fogsz erre jól megírt választ kapni, kevesen hallottak róla.

parapszichológiának egy kevésbé vizsgált területe ez.

Afrikában és a Dél-ázsiai térségben használja több ilyen szerzetes vagy mester,aki megtudta még ezt tanulni.

Kétfajta technikát használnak.

Egyik az éterenergiával vagy chivel való gyógyítás, ez a könnyebbik verzió.Pedig még ezen is felkapja most mindenki a fejét.

Ezek a technikák nem a materialista nyugati gondolkodásnak valók.

A másik verzió ahogy csinálják azt nehezebb megtanulni, mert veleszületett képesség kell hozzá.

transz állapot kell hozzá és médiumi képesség.

Akiben ez megvan egyfajta szellemlény megszállja aki a gyógyításra van elkötelezve, és a fizikai világban jelenlévő doktoron keresztül a doktor kezével, de a szellemi lény energiájával hajtják végre a műtéteket.

Sokszor vér is alig van ilyen műtéteknél,csak a vágás megejtésénél jön ki egy kis vér.Sokszor rákos daganatok kerülnek így kimetszésre, a nyugati orvosok sem értik hogy csinálják ezt.

De akit ilyen pszisebész műt meg, minden komplikáció nélkül meggyógyul.

2021. ápr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Ahogy a töri tanárom mondta, a csodadoktorhoz kétségbeesetten elmész a rákoddal, az ki vesz egy véres valamit minden seb nélkül, aztán bekerül az újságba hogy a csodadoktor megmentette. Arról már senki nem beszél, hogy 2 hónap múlva meghalsz.
2021. ápr. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

Ha ez müködne, akkor mindenki ezt a módszert választaná a hagyományos mütétek helyett.

Másrészt meg egyetlen hiteles esetröl sincs bizonyíték, csak iylen "azt hallottam" kategória.

2021. ápr. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Egyedül az bizonyított hogyha életmódot váltasz megelőzhetsz dolgokat és az hogyha a cigitől a fél tüdőd elrákosodik és megműtenek, de továbbra is szívod akkor a másik is nagy esélyes elfog, ha leteszed talán nem.
2021. ápr. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Létező technika. Nekem ilyennel kétcer kivették az agyamat
2021. ápr. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

Tudod, mások már megvizsgáltak néhány ilyen húsdarabot, amit kivettek.

Disznóból van.

Persze, ha te disznó vagy, én kérek elnézést...

2021. ápr. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Vegyék fel kamerával minden oldalról és csinálják meg úgy.

Mert ha van is igazi "pszisebészet" akkor nagyon de nagyon lerontották a csalók a műfaj hitelességét.

2021. ápr. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Egyeseknek sok tv-s ezo műtét után tényleg eltűnik az agya.
2021. ápr. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Druidák. Vajákosok.
2021. ápr. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
Jé, én 30 évvel ezelőtt néztem ilyeneket a nulladik típusú találkozásokban...Azt hittem, azóta kimentek a divatból.:DDD
2021. ápr. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!