Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi lehetett ez és miért?...

Mi lehetett ez és miért? Érzékeltem, ahogy apukám segítséget kér álmában és nagyon megijedtem.

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2020 nyarán történt velem egy furcsa dolog. Mint utólag kiderült, apukámban egy lélek volt, de már évek óta. Nos, apukám azt álmodta, hogy ez a lélek elhagyja őt és miután felébredt, úgy írta le, mintha az ördögöt látta volna, látta a kezét, ahogy kinyúl felőle (az oldalából). Anyukám mellette feküdt, ő ébren volt. Hallotta, hogy apukám kicsit furcsábban veszi a levegőt, sírósabban, ezért felkeltette. Még a felkeltés előtt én viszont a falból hallottam egy hangot: Segítség! Azt hittem képzelődöm, de ismét hallottam, sokkal tisztábban. Egy férfi hang volt, nem fenyegető. Kiderült, hogy apukám volt az, őt érzékeltem, ahogyan az álmában segítséget kér. Anya nem tapasztalt semmit sem és amikor elmondtam neki, alig hitte el. Mi egyébként hiszünk az ilyen dolgokban, a szellemekben, paranormáli jelenségekben, stb. Mi lehetett ez, miért történt? Anya azóta kétszer is kérdezte, hogy ekkor meg ekkor tapasztaltam e valamit, mert apa ismét hasonlót álmodott: azt, hogy belé akar menni egy lélek és hogy az ablaknál volt az. (Temető mellett lakunk, de eddig nem vándorolt ide semmi sem)

2021. ápr. 21. 08:28
 1/8 Szonjaaaa válasza:
0%
Apukád él? Bocsi, nem teljesen világos az egész történet.
2021. ápr. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, apukám és anyukám is él.
2021. ápr. 21. 08:36
 3/8 Szonjaaaa válasza:
Annyira segítenék, de nem megy, nem értek ehhez, ne haragudj. :-(
2021. ápr. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Olvastam egy könyvet amiben le van írva hogy kell védekezni.

Alla Svirinskaya:Energiaritkok

2021. ápr. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Energiatitkok csak nem jól írtam
2021. ápr. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Van egy ismerősünk, aki ilyen reiki pap vagy mester vagy már nem is tudom, és ő mondta nekünk, hogy ez egy képesség, amit sokaknak nagyon sok évbe telik kifejleszteni, de szerintem ez a képesség csak pillanatnyi volt. Azt is mondta, hogy valszeg azért érzékeltem, mert apa és lánya között van egy olyan kapcsolat, mint fiú és anyja között.
2021. ápr. 21. 08:49
 7/8 anonim válasza:
Biztos álmodott valami rosszat.
2021. ápr. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyébként az, hogy a temető mellett laktok, semmit nem jelent. Ott nincsenek lelkek, mert azok a haláluk helyszínén, vagy ahol éltek, ott vándorolnak, ha egyáltalán vándorolnak. Szóval attól nem kell félned, onnan semmi sem jön fel.
2021. ápr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!