Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Vannak itt tisztánérzékelők?...

Vannak itt tisztánérzékelők? Hogy fedeztétek föl a képességeteket? Miben nyilvánul meg?

Figyelt kérdés

2021. jún. 15. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Ez egy agyon érdekes történet végre elmesélhetem köszönöm. Szóval már nem most történt hanem általános iskolában már a reggel is kissé fura volt valahogy éreztem, hogy ez egy különleges nap lesz, kissé későn keltem így reggelire nem volt időm futottam a buszra, hogy elérjem maga az iskolai nap normálisan telt semmi érdekes nem volt benne viszont a gyerek konyhában aznap karbantartás volt így sem ebéd sem pedig uzsonna nem jutott nekünk de még tízórai se amiről elfeledkeztem így eléggé keserves volt a napom végig korgott gyomrom, de szerencsére anyukám szerencsére 4-re értem jött és akkor mondtam neki, hogy anyu tisztán érzem, hogy éhes vagyok és azóta is mindig mikor sietős a napom és nem tudok enni mindig tisztán érzem az éhséget és szomjúságot is (ez egy másik történet mikor elfelejtettem vizet vinni egy erdei túrára)
2021. jún. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%

Amikor ezekkel a dolgokkal kezdtem foglalkozni.

Szoktam látni dolgokat a túlvilágról, meg ilyesmi. Telepátia is működik, de azt nem annyira csípem.

2021. jún. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
#1 hátborzongató történet! #2 Én néha levitálni szoktam, de annyira nem fun, szóval csak pár percet, hamar unalmas lesz. A teleportálás sokkal királyabb, csak ahhoz meg nyuszikat kell gyilkolászni, azt se szeretem annyira mert olyan kis cukik.
2021. jún. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Érzem a velem kapcsolatba kerülő emberek gondolatait és az érzelmeiket. Látom az aurájukat, az életerejüket és azt is ha démon van rajtuk.

Kiskoromban fedeztem fel a képességet amikor a nagymamám nővére nagyon beteg volt és elmentünk meglátogatni. Azt kérdeztem, mama ki az a bácsi a sarokban? Kiderült ők nem látták, csak én. Ahogy nőttem a képességem egyre erősebb lett. Néha már tehernek érzem.

2021. jún. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Mindig is jó elemző voltam. Ez ment addig, amíg ránézésre mentek az elemzések. Szépen lassna beúszott a képbe egy érzés, ami ugyan azt az eredményt hozta, mint az elemzés. Ezt is kierősítettem, amíg már kéoes voltam belenézni időn és téren keresztül bármi elméjébe, létébe.
2021. jún. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
A pszichiáter hallgatóknak a GYIK egy aranybánya.
2021. jún. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%

Szia 6-os!

Leesett a szappanon, már nehezen hajolok, felvennéd nekem?Józsi bácsi 64F

2021. jún. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Szia 7-es! Mi történt szappanon józsika? Doktor bácsi
2021. jún. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!