Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Telekinézist szoktam használni...

Telekinézist szoktam használni néha rossz dolgokra is.Akkor ezért rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta tudtam használni, de tesómon kívül, aki egyszer látta élőben, senki nem tudta.

Rengeteg helyzetben használtam,sokáig csak ebből éltem.

Roulette asztalnál tudtam a legjobban kihasználni, iszonyatos pénzeket szedtem így össze,de egy idő után kénytelen voltam más közeli országok határ közeli kaszinóiba is elmenni, mert feltűnő volt a sok nyerés.

Ha unatkozom, és nevetni akarok, sokszor megyek egy parkba, leülök, és szoktam a bicikliseket is így megtréfálni.Kidurran nekik a gumija,kicsit elkapom nekik a kormányt, aztán nem érti aki tekeri, ez meg mi volt.

Sokszor családostól mikor kijönnek a parkba, a labdát is szoktam elgurítani, hogy mindig mikor odamegy hozzá a gyerek apja vagy anyja hogy eldobja, odébb gurítom.ezt megcsinálom 5-10 alkalommal, és olyan idegesek szoktak lenni, hogy ha tudja, elrúgja inkább a fenébe.

Sok ilyen kisebb nagyobb dolog volt, amire használtam.

Van itt olyan aki kicsit távolabb jutott a telekinézis gyakorlatában?


2021. júl. 10. 11:50
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Igen. Te nagyon rossz vagy!
2021. júl. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Karmámra ez mennyire tesz rossz hatást?

Amúgy meg, úgy vagyok vele, mindenki abból él, amihez tehetséges.

Valamiért az Univerzum ezt megadta nekem, bizonyos szintig ki is akarom használni.

Csak abban nem vagyok biztos, hogy a később vagy az ezutáni életemben vagy életeimben ez milyen hatást váltana ki.

2021. júl. 10. 12:21
 3/16 anonim ***** válasza:
70%

Amíg nem vágsz embereket a falhoz, szerintem nem vagy gonosz.

És mivel jó ember vagy ezért szeretnélek meghívni a Legendary People Team -be. Nálunk mindenki tud valamit használni. Szuper erő, idézés, jövőlátás, lassítás, alakváltó, asztrál utazó. Én magam vezetem a csoportot és tudok lebegni. Ha gondolod privátba írd le az adataidat és megkeresünk mielőtt rossz kezekbe kerülsz.

2021. júl. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Tudi333 ***** válasza:
43%
Nem gáz szerintem, ha igaz! A kaszinók, sportfogadás, ilyesmik, ők kínálják a lehetőséget, szeretnék hogy menj és játsz. Nem olyan mint átverni, lopni vagy lehúzni valakit!
2021. júl. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Most ha kidurran a gumija akkor hogy fog haza menni? Ez nem vicces, ez kár okozás másoknak. Én nagyon nem örülnék neki ha kidurrantanád a biciklim gumiját.
2021. júl. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%
Telekinézis nem létezik, keress fel egy orvost mert fejben vannak bajok!
2021. júl. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%

6-os


Ez a fokategoria (Ezoteria) az LSD-seknek meg kokain, heroin, amfetamin hasznaloknak van fenntartva amikor ilyen extrem allapotba kerulnek, es elengedik a fantaziajukat meg azt hiszik ok Istenne valtak.


Felesleges feltenni nekik ilyen ajanlatokat hogy menjenek orvoshoz, marhara nem ez izgatja oket ilyen allapotban.

2021. júl. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Hát figyi, tegyük fel, hogy igaz a sztori. A kaszinóson jót nevettem, az teljesen ok, na de az, hogy kicseszel random emberekkel, az marha nagy köcsögség.
2021. júl. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%
Én nagyon sürgősen felkeresnék egy szakembert, olyat, aki ez elme orvosa. Ha te ezeket mind komolyan mondtad, akkor nagyon nagyon nagy bajok vannak a toronyban.
2021. júl. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
42%
7 - sokáig én is ezt hittem, de szerintem sokkal egyszerűbb, és szörnyűbb a valóság: ez az átlag magyar szellemi színvonal, nagyon vidéken, nagyon kis falukból, 40-50-60-70 éves emberek akik soha nem voltak egészségesek, vagy egyszerűen olyan egyszerűek mint a faék. Nem kell ide kábítószer...
2021. júl. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!