Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Van itt aki ouija táblázott már?

Van itt aki ouija táblázott már?

Figyelt kérdés

Légyszi írjatok sikeres történeteket és hogy pontosan mit mondtatok, hol voltatok, mi történt.. szerintetek jó házikészítésű tábla?

Mik a szabályok?

Egyáltalán működik?

Egyáltalán vannak szellemek?

Nagyon veszélyes?



2021. júl. 15. 21:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én még általánosba csináltam ezt a barátaimmal a suliba a 3. emeleten (az a rész elhagyott volt akkor, senki nem használta). Mi megrajzoltuk.

Szabály a guglin fenn van.

Nem tudom hogy vannak-e, de akkor ijesztő volt, mert mozgott a kupak, dehát na... lehet valaki mozgatta.

Nem történt bajunk.


Viszont anyum egyik ismerőse csinálta otthon és egy jó ideig a tv be-kikapcsolt magától, leestek dolgok. Ottmaradt nála a szellem és nem a hazudós fajta az a haver. Dehát higgyen mindenki azt amit akar ez benne a thrill :D

2021. júl. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtál. Nagyon szeretném tudni az igazságot vannak e szellemek démonok. Ma fent leszek hajnali háromig és akkor kipróbálom a táblámat...
2021. júl. 15. 22:08
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Igen,vannak.Úgyhogy ne szórakozz velük,semmi jó nem sülhet ki belőle.
2021. júl. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De honnan tudod? Értesz hozzájuk? Mármint az entitások hoz.. ha igen kérlek írj privátban
2021. júl. 15. 22:45
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

3+


Hívő keresztényként onnan tudom,mert meg van írva a létezésük a Bibliában.Ahogyan az is hogy rossz ötlet ilyesmivel foglalkozni.

2021. júl. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Most Azazel démont fogom hívni
2021. júl. 15. 23:53
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Remélem csak troll vagy,mindenesetre imádkozom érted.
2021. júl. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem troll és szorít a mellkasom mióta hívtam és nem vagyok jól tudnánk beszélni máshol? kérlek én nem troll vagyok nekem segitseg kell mert nem én vagyok
2021. júl. 16. 01:10
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem jó ilyesmivel játszani, ha léteznek ha nem, saját magadnak is okozhatsz pszichés gebaszt ezzel.

Tapasztalatlanul, felkészületlenül, egyedül pláne.

Nagyon remélem hogy csak egy péntek esti “dobjuk fel a bulit és trollkodjunk a gyk-n” kérdés volt ez.

Amúgy mizu? Mi történt?

2021. júl. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem troll... tényleg csináltam. A táblán reggelre repedés lett és három piros folt.. A kezemen meg egy kicsi vágás ami lefekvés előtt nem volt ott. Nem tudom mi történt de eléggé megijedtem.. Ha kell tudok képet küldeni a tábláról máshol.
2021. júl. 17. 19:51
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!