Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Milyen paranormális jelenséget...

Milyen paranormális jelenséget vettél már észre fényképen?

Figyelt kérdés

2021. júl. 27. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Rólam nemrég készült egy kép amin olyan, mintha egy kéz akarnak kinyúlni a ruhám alól(nem az enyém :D ), az ujjakat, mindent lehet látni. Tovább küldtem rokonoknak, barátoknak, csak annyit kérdeztek, hogy mivel csináltam. Annyi a gond, hogy nem szerkesztett fotó(na jó, raktam rá egy piros kört, hogy merre figyeljék). Élőben amúgy semmi sem látszott a ruhán
2021. júl. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Szalonasütés közben készült 3 kép, amin egy dühös női fej látható. Lehet csak a füst, de még az arc arányai is stimmeltek. Nagyon ijesztő.
2021. júl. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Csináltam egy olyan képet amin a háttérben hegyek és felhő látható, a felhőben meg mintha egy angyal lett volna
2021. júl. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Van egy iskoláskori fényképem. 12 év körüli vagyok rajta, igazolványkép méretű. Az iskolában készült. A háttérben emlékszem, nem volt semmi. Valami fehér tábla volt a háttér és emlékszem, anno sokáig nem is volt bajom azzal a képpel. Azonban mostanra egyre inkább nem tetszik. A képen megjelent mögöttem egy folt a fotón, aminek mérete, formája némileg változik. Valahogy mintha az arckifejezésem is másabb lenne rajta. Nem tudom, miért nem dobtam még ki a fenébe. Azt hiszem valami bizar kiváncsiság, de más is mondta hogy "ijesztő" a fotó, pedig neki nem meséltem ezt.
2021. júl. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Szellemképeket.

Kivétel nélkül a Tisza és Duna nevű TV-k képernyőiről készültek között.

2021. júl. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:
100%
Rólam van egy kép amin olyan 2 éves lehetek és egy kakast fogok a nagyanyám udvarán este (apám fotókompozíciói...). A háttérben a fészer vagy mi van, nyitott ajtókkal de ott belül a sötétben áll egy alak valami rúddal a kezében. Miután előhívták a képeket, frászt kaptak mert nem volt ott senki, üres volt a melléképület, csak pár szerszám volt bent de azok is a másik falhoz támasztva. Apám direkt megnézte utána este de semmi olyan árnyék nem volt. Viszont észrevették, hogy a vasvilla eltűnt és sose lett meg. Nagyanyám sokáig nem mert bemenni oda. Régen amikor előkerült a kép, mindig mesélték a sztorit.
2021. júl. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Én nem voltam ott a testvérem és párhaverja lementek a régi suli pincélyébe, videóztak és egy kislány volt a sarokba egy más után jáccittuk le itthon, volt olyan amikor nem volt rajta, mostanra felvétel kitörlőtött. Apa mellére dolgozik és azt mondta a munka társa hogy a háborúba menekítették oda az embereket /forradalom, nemtudom hogy igaz de szerintem igen.
2021. júl. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!