Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Honnan tudhatom, hogy alváspar...

Honnan tudhatom, hogy alvásparalízisem volt, vagy tényleg démont láttam?

Figyelt kérdés

a mai éjszaka olyan dolog történt velem, amit soha nem felejtek el. Nagyjából 23:30 körül lefeküdtem aludni, és hajnal 1:00 óra környékén arra keltem, hogy valami sötét alak àll az ágyam felett. Az egész egy másodperc töredéke alatt történt, mivel azonnal elfordultam es belenyomtam a fejemet a párnába, így sajnos nem emlekszém hogy a testem közben meg volt - e bénulva, mint az alvásparalíziskor lenni szokott. minden teljesen valóságos volt, ugyanolyan volt az egész szoba, tehát teljesen biztos nem aludtam, csak nemtudom az mi volt. Ezútán az esemény után picit megpróbáltam megnyugodni, ami nem teljesen sikerült, feladtam a dolgot, így csak ültem az ágyamon és telóztam es kb percenként körbenéztem a szobában. Természetesen soha nem volt semmi.

Viszont olyan 3 óra magasságában elkapott egy nagyon erős rosszullét. Hányingerrel indult, majd remegtem, zihàltam ( régebben volt már pánikrohamom és pontosan olyan volt mint akkor, csak talán picit erősebbek voltak a tünetek )

Megfordult a fejemben, hogy talán nem is alvásparalízisem volt, hanem valóban láttam valamit, és az okozta a rosszullétemet.

Viszont mivel én nagyon félek a természetfeletti lényektől, az is benne van hogy annyira felzaklatott az esemény, hogy az váltotta ezt ki.

Ti mit gondoltok?



#alvás #álom #szellem #álmodás #alvásparalízis #ébrenlétésálomhatárán
2021. aug. 18. 08:45
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Én szerintem lehetett valami nálad, ha ennyire rosszul voltál. Amikor én tapasztaltam hasonlót mint te, nálam is volt ilyen, hogy elkapott a rosszullét. Az is lehet hogy félsz a természetfeletti lényektől és ezáltal vonzottad be ezt az entitánst. Tegnap pont láttam valakit a szobámba aztán reggelre eltűnt.
2021. aug. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Hipnagog hallucinacio lehetett, ami teljesen termeszetes dolog es vsz ezert tudtal mozogni. Viszont utana szerintem belehergelted magad a rosszulletbe es ez a szoeongas hozta a panikrohamot.

Tanulj valamilyen relaxacios technikat,az segit hogy tudd kontrollalni ezt a fajta rosszulletet.

2021. aug. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Onnan, hogy démonok nem léteznek.
2021. aug. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A szorongastol lett panikrohamod.

Nekem is ugyanilyen volt egyszer, hogy volt e mellette paralizis, mar nem tudom, mert az tobbszor elofordult velem akkoriban, de felneztem, es pont felettem allt a fekete alak, az agy fejenel. Aztan eltunt, vagy elaludtam, mar nem tudom.

De nem hiszem, hogy ekkora pataliat kell csapni korulotte.

Ha igazi lenne, biztos oka lett volna ott lenni, es nem egyszer tortenik meg. Velem pl 8 eve tortent meg, azota sincs sehol semmilyen alak, pedig sokszor ejszaka 2x kelek fel pisilni.

2021. aug. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
Engem rendszeresen rémisztgetnek kis szürke lények alvásparalízissel. Tudom milyen rossz. Legutóbb a figyelő is megjelent már. Nem lehet, hogy te is a figyelőt láttad?
2021. aug. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%

Démonok, szellemek nem léteznek.

Erre egy egészséges ember rá szokott jönni ha nem előbb de kb kamasz korában.

2021. aug. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem lehet tudni. Lehet démon volt, de nem vett kezelésbe. Azt is kétlem, hogy ő okozta a rosszullétet, inkább csak megijesztett és hagyta hogy magadnak okozd majd órákkal később. Persze ő erről nem tudott, csak a munkáját végezte.


Ne félj a nem tapasztalható létezőktől. Semmi okod rá.

2021. szept. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!