Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szerintetek működik a spirit...

Szerintetek működik a spirit box? Gabby Petito tényleg elmondta, hova szökött a vőlegénye akiről azt gyanítják hogy megölte őt?

Figyelt kérdés

Láttam egy videót hol a szellemmel beszélt valaki és ott "mondta a szellem", hogy Kanadába ment.

És a videó tényleg arról szólt, hogy Kanadában látta valaki.

Van ilyen?



2021. okt. 2. 19:29
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]



2:40

2021. okt. 2. 19:34
 2/4 anonim ***** válasza:
Láttam én is ilyen műsorokat, hogy leraktak valamit aztán simán ott pofázott valami.
2021. okt. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kamu. Elhiszem, hogy vannak vannak különleges képességű emberek, viszont én még egyet se láttam. Egy szellem hangját meg aztán végképp nem lehet felvenni sztem. Azok a "spiritiszták", akiket láttam youtubeon, igazából csak meglévő infókat gyúrtak össze egy kis spiri maszlaggal, meg légből kapott h*lyeségekkel. Meg kell hagyni, hogy elég hatásosan adják elő, de azért át lehet látni rajtuk...
2021. okt. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó, az ilyen műsorokban mindig evp-t rögzítenek. Tény hogy felvesznek valamit, az nem kamu.
2021. okt. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!