Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mennyire hiteles Prof. hc....

Csicsky kérdése:

Mennyire hiteles Prof. hc. Dr. Varga Tamás Miron parapszichológus?

Figyelt kérdés

A Spirituális tudatosság oldalán írnak róla bővebben:

[link]

Azoknak a véleményére lennék kíváncsi, akik már találkoztak vele és ismerik. Mik a tapasztalatok vele? Mennyire megbízható, komoly ember? Mennyire ért mindazokhoz a dolgokhoz, amikről a fenti honlapon szó van? A tanításával kapcsolatban (Miron Life módszer) mi a tapasztalat? Valóban működik és hatékony? Érdemes részt venni az általa vezetett tanfolyamon melyeknek témája: befelé figyelés, théta séta, körtáncok, ill. a többi tanfolyamon?



2021. okt. 4. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

Ha nem sajnálod rá a pénzt, akkor nekünk teljesen mindegy.

Csak ne gyere ide vissza, hogy nem kaptál semmit érte.

2021. okt. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1

Tudom hogy vannak mindenféle szélhámosok, azért is tettem föl a kérdést, hogy ezeket kiszűrjem. Ezért érdekelne azok véleménye, akik saját személyes tapasztalattal rendelkeznek, mert ezt tartom hitelesnek.

2021. okt. 4. 11:31
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Melyik egyetem professzora az említett parapszichológus?
2021. okt. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A belinkelt honlapon ezt írják róla:

Magyarországon pszichológia és parapszichológia tanulmányokat folytattam, pszichológiából 2009-ben doktori címet is szereztem.

Tiszteletbeli professzoriátusomat és doktorimat amerikai és német egyetemeken kaptam teológiából, és pszichológiából. Több diploma megszerzése után huszonévesen találkoztam mesteremmel, akitől keleti (yunáni) orvoslást és népi gyógyászatot tanultam. 7 éven át jártam vele a világot, majd nemzetközi kutatási és oktatási projektekbe kapcsolódtam.

Engem inkább az érdekelne, hogy akik már jártak nála, azoknak mik a tapasztalataik vele.

2021. okt. 5. 15:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt ő maga is kitalálhatta. Lellenőrizhető róla, hogy valóban ott tanult és annyi ideig? Szerintem aki igazi mester, és igaz tudás birtokában van szájról szájra terjed a tudása, zárt körökben, és nem nyilvánosan mutogatv magát. De ez csak az én meglátásom. Tégy a szíved szerint.
2021. okt. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megnéztem közben az oldalát, nekem tipikus megélhetési szélhámosnak tűnik. Felejtős. És mint fentebb írtam nem interneten fogunk hiteles forrásokat találni sem mesterileg, sem információ ügyileg.
2021. okt. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!