Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Én rendelkezek abnormális,...

Én rendelkezek abnormális, természetfeletti képességekkel, vagy az emberek többsége tényleg nem képes arra, hogy a gonosz embereket érzékelje, és megkülönböztesse a többitől?

Figyelt kérdés

2021. okt. 8. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Eszti, már megint nem vetted be a gyógyszereidet?
2021. okt. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
A jó emberismeret nem természetfeletti képesség, de valóban nem mindenkinek megy.
2021. okt. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a csodalény! Probáld meg méltosággal elviselni! Ne éreztesd másokkal.
2021. okt. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nő vagy. Én meg minden embert egy büdös, undorító kakigyárnak látok. Ehhez is képesség kell.
2021. okt. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy vagyok vele, mint a 4-es. Amúgy őt is annak látom LOL.
2021. okt. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ez egy rendkívüli szuperképesség. Az átlagember hiába lát állatkínzókat, még mindig jóembernek hiszi őket, mert nincs bennük a szuperképesség.
2021. okt. 9. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Ha magyar országon laksz nem nehéz észre venni a patkány "embereket"
2021. okt. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Te lehet ezt veszed észre és egyértelmű, más meg lehet olyat lát, amit te nem. Mindenkinek van és mindenkinek más a vakfoltja.
2021. okt. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdésedben azt kívánod sugallni. hogy te ránézésre meg tudod mondani, ki a rossz és ki a jó ember? No és milyen elvi alapokon nyugszik, hogy valaki jó-e, avagy rossz?

Rossz ember az, aki megfoszt másokat szabad akaratuktól?

Mert az ilyen pongyola kérdés alapján rossz ember a rabszolgatartó is - és törvények áthágását megtorló büntetőbíró is.

Rossz ember volt az a bíró, aki börtönre ítélte a baltás gyilkost? - hiszen otthon épp ezért a tettéért tartják nemzeti hősnek.

.

Nem azért vagy abnormis, mert rendelkezel a kérdésedben leírt képességgel, hanem azért, mert ebben a HITBEN élsz.

2021. okt. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!