Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mik ezek a furcsa, ijesztő...

Mik ezek a furcsa, ijesztő paranormális jelenségek?

Figyelt kérdés

Egy barátommal szinte mindennap nagyon fura dolgok történnek otthon. Hárman élnek egy házban, az anyukaja és a bátyja, de csak vele történnek ezek.

Multhéten a fürdőszoba ajtón észre vett egy gyerek méretű kéznyomot, amit csak nehezen tudtak letörölni.

Szinte minden fürdés után észre vesz magán kisebb-nagyobb karmolásokat, amelyek nem voltak rajta mielőtt fürödni ment. Legutóbb 3 hosszú, már inkább vágás szerű karmolás volt a combján,ami vérzett is, és nem,nem vágta meg magát semmivel.

Volt olyan hogy az éjszaka közepén felébredt mert rosszat álmodott és egy sötét alakot látott az ajtóban, vissza feküdt az ágyba és olyan erőteljes érzése volt mintha valaki vagy valami tiszta erőből nyomná lefele az ágyba.

Ebben szeretném a segítségeteket kérni hogy mi lehet ez és mi okból, valamint mit lehet ez ellen tenni?



2021. nov. 18. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Előszöris meg kell kérdezni az illetőt, hogy történt- e vele valami extrém (tragikus) vagy csinált-e valamit, amivel előidézhette. Szeánsz, poénból interneten talált rituálé kipróbálása stb.. Háttérsztori nélkül ez lehet egy akármilyen horrorfilmből összegyűjtött jelenetek összessége.
2021. nov. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Az alvással kapcsolatban az szerintem alvásparalízis/alvási bénulás.
2021. nov. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

#2

Csak félig meddig stimmel az a része a történetnek.


#1

Első olvasás pont erre gondoltam, hogy biztos valami filmet írt le.

2021. nov. 19. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nyilvan nincs jobb dolgom, mint egy filmből kiírni jeleneteket😂

Meg se lepodok ezen az oldalon…

2021. nov. 19. 09:48
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Én is kíváncsi lennék a barátod háttértörténetére, mármint arra, ami kiválthatta ezeket a dolgokat, ha van ilyen. Mert annélkül elég nehéz bármit is mondani.
2021. nov. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5 éve hunyt el a nagymamája,ezen kívűl semmi nincs, egyik napról a másikra kezdődött ez az egész a karmolásokkal.
2021. nov. 19. 12:28
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Én kérdeztem részleteket privátban (nem, kor, új ház/régi ház, stb..), de nem kaptam választ.
2021. nov. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Az pedig biztos, hogy nem az 5 éve elhunyt nagymama tehet róla.
2021. nov. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
30%
Ha azt is mongya, hogy ekszeszájzbúk, akkor tudom mi történik. Mondja?
2021. nov. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!