Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Erre mi a válasz?

Erre mi a válasz?

Figyelt kérdés
Tobszor is volt olyan hogy néztem sorozatot/ könyvet olvastam és volt egy szereplő monyuk aki tárgyakat mozgatott vagy monyuk valaki szuper erős volt és minden alkalommal álmodtam hogy nekem is ilyen volt legutóbbi a teleknezis volt és bejött egy tanár és felemeltem és ez leírhatatlan ul jó érzés volt jobb mint a szerelem és egyszerűen ha rájövök hogy ez nem lehetséges szinte annyira szenvedek hogy már majdnem rossz dolgokhoz folyamodok..

2021. dec. 1. 21:05
 1/3 Grimfox ***** válasza:
100%
Ez az ember természetes vágya a szellemi élet után, amitől majdnem teljesen megfosztják a sivár hétköznapok. Álmodban is ez a vágy jelenik meg, ezt az űrt próbálja kitölteni.
2021. dec. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokszor érzek így, nekem is sok ilyen álmom van, és valami baromi nagy üresség lesz bennem ébredés után, amikor rájövök, hogy ez csak álom volt, mintha az énemnek egy részét tépnék ki.
2021. dec. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Vágy amiről tudod hogy nem teljesülhet.
2021. dec. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!