Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Látta valaki Valkusz Lili...

Látta valaki Valkusz Lili interjúját, Lakatos Levente Youtube csatornáján?

Figyelt kérdés
Érdekelne mások véleménye is a lány szavahihetőségéről, ez tényleg ennyi lenne, mint, amit Ő állít, vagy csak megtalált egy gyenge pontot és kihasználja a lesújtott, gyászoló emberek hiszékenységét? Nekem kicsit abszurd, hogy ezekszerint, minden olyan gobdolat, amit szerintem Én nem gondolnék, az például egy entitástól származik, aki kommunikálni akar velem...
2022. jan. 12. 16:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Beszélt más képességéről is, megismerném jobban, hogy csak kiismeri az embereket vagy tényleg látja a gondolataikat. Na meg elvileg ő azt mondja mi is képesek vagyunk erre, néhány istenkép meg arról ír, hogy a szellemvilággal a kapcsolat sokkal egyszerűbb mint mondjuk egy félisten/ angyallal vagy a legfelsőbbel, meg melyik kultúrába hogy épül fel, de a szellemvilágot teszik lentre, bár van indián módszer is, de ott a hallucináció és az éhség és alvásmegvonás dominál (legalábbis szerintem), ha meg az orosz kísérletekre nézel biztos.
2022. jan. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Ismerem személyesen ezt a nőt. Egy igazi manipulatív pszichopata. Rosszindulatú és pénzéhes.
2022. márc. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Leírnád a konkrét tapasztalataidat vele?
2022. márc. 20. 12:24
 4/13 anonim válasza:
Ha elfogadja az ember, hogy van gondolatátvitel, vagy hogy energiát kaphatunk másoktól, akkor arra is kell gondolnunk, hogy többszörös áttételeken keresztül rendkívül bonyolult formációk jöhetnek létre, amit végül Isten kép kialakításával lehetett kezelhetővé tenni. Erre különböző kultúrák épülnek saját meséikkel, álommagyarázataikkal, ami nem tartozik a témához.
2022. jún. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
És mik azok az áttételek, amelyekre gondolsz?
2022. jún. 16. 15:48
 6/13 anonim válasza:
Sorozatokat idéz, pislog, vihog, szerintem hazudik jó pénzért.
2022. jún. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Láttam, jó riportokat csinál Lakatos Levente.

Félretéve a hitet: Szkeptikus vagyok a riportalannyal kapcsolatban.

Egyik lehetőség szerintem, hogy skizofrén és hallucinál, tévképzetei vannak, ezt az állapotot így dolgozta fel, ezért meggyőző amit mond.

Másik lehetőség, hogy tudatosan fantáziál és tudatában van annak, hogy ez a téma sok embert érdekel és ha elég komolyan beszél róla, akkor hisznek neki. Sok ezós, ufós, gyógyító, kuruzsló ebből él, vagy ezzel szerez magának figyelmet.

Harmadik, legvalószínűtlenebbnek tűnő lehetőség, hogy igazat mond, látja a szellemeket. Ez könnyű bizonyítani, kérjen meg egy szellemet, hogy közölje vele, mennyit mutat egy másik ember a háta mögött. Ha ezt több alkalommal sikerül megmondania, akkor az egy empirikus bizonyíték.

2023. márc. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
#7 ismerem ezt a nőt interneten keresztül. Egy manipulatív pénzéhes személy. Sorozat függő, ezért idéz sorozatokat #6, szellemekről meg démonokról néz sorozatokat, és onnan veszi az egészet, szóval igen, tudatosan fantáziál és összevissza hazudik. Fél óra 30.000 nála szellemképzésen.
2023. márc. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8: Végülis minden "vállalkozó" az emberek pénzére pályázik.

Van, amikor nyilvánvaló, hogy kapunk a pénzünkért egy terméket, vagy egy programot (mert már a számítástechnika korában vagyunk), mert szükségünk van rá és ekkor azt az értéket kapjuk a pénzünkért, amit az képvisel, amiért kiadjuk.

De van olyan is, amit lehet, hogy nem akarnánk megvenni, de egy másik ember meggyőz, hogy adjuk oda neki a pénzünket. Ilyenek a modern kígyóolaj árusok, olyan coachok, trénerek, akik alig adnak valami használhatót de annál több mellébeszélést, mutatványosok, össze-vissza beszélő tartalomgyártók, akiknek ha pénzt adsz, mind ahhoz segítenek hozzá, hogy soha ne legyél nagyon jó anyagi helyzetben, ugyanakkor ők már elnézést a kifejezésért, de k..vajól járnak azzal, hogy nekik adod a pénzedet és még örülsz is ennek.

Nekem ez az eset is ilyennek tűnik.

Egy bevált, régi tanács valóban sikeres emberektől: spórolj, és ne te adj ki pénzt, hanem te keresd a pénzt.

Van, aki sikeres, mert kapja a pénzt és van, aki sikertelen, mert csak szórja és odaadja a sikeres embereknek. Ez a különbség a két embertípus, az átlagos és a sikeres között.

Érdekesség, hogy az átlagemberek könnyebben adják oda a pénzüket egy sikeres embernek, mint egy másik átlagembernek, mert kicsit ezért ők is a siker részének érzik magukat ezáltal, ami csalóka, mert ezzel csak átlagosak maradnak.

Itt van a lényeg szerintem, ez a szellemvilágos dolog is csak egy ürügy, egy kitalált termék arra, hogy pénzt szerezzen azoktól az emberektől, akik szórják a pénzt és még örülnek is, hogy neki adhatták, hiszen sikeresnek látják és részei akarnak lenni a sikerének, de valójában nem lesznek, csak a pénzük kerül ki a zsebükből és átvándorol hozzá.

Ne te fizess mindenféle szellemképzésért, szócséplő tréningekért, (valódi tudást adó tanfolyamokért már igen), ne szórd a pénzed influenszereknek, vagy a játékokban kiegészítőkre, lottóra, szerencsejátékokra, fogadásokra, hanem te keresd a pénzt. Azzal, amihez értesz és kitartó munkával. Ez az egyenes út, avagy "This is the way", ahogy a mandalóriaiak mondják (én is nézek sorozatokat).

2023. márc. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
#8 persze nyilván, nem is adnám neki a pénzemet. Nem a szellem világból ismerem őt, én nem hiszek ilyen ostobaságban. Egy online szerepjátékban játszottunk együtt, ahol hobbija volt a tagokat egymás ellen uszítani, és közben papolt nekünk a szellemekről, démonjairól amiket a John Constatine-os sorozataiból, képregényeiből kukázott.
2023. márc. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!