Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Elfogadható az a teória, hogy...

Elfogadható az a teória, hogy a földönkívüliek azért rabolnának embert, mert nekik nem lehet gyerekük és azt mondják, hogy örökbefogadás helyett inkább elrabolnak egy embert mert nincs elegendő adoptálható földönkívüli csecsemő/gyerek?

Figyelt kérdés
Továbbá esetleg úgymond "menőzésből" teszik, hogy nekik így ember-gyerekük lesz, amíg a többiek az átlagos földönkívüli gyereküket nevelik.
2022. ápr. 29. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nem tudnak veled menőzni, inkább sajnálja őket a többi UFO!
2022. ápr. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most fogok eekezdeni egy ufós krimi könyvbe, már várom nagyon, csak befejezek egy másik könyvet.
2022. ápr. 29. 18:28
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha egy idegen faj picit is ismeri és látja mit művel az ember az élőhelyével és egymással, akkor aligha tartanák menő dolognak az általad felvázoltakat :) Valószínű inkább a kihalást választanák, minthogy egy emberi lényt vigyenek a saját élőhelyükre.

A másik meg hogy ha ők rabolnak el minket az azt is jelenti egyben hogy észrevétlenek tudnak lenni és maradni, tehát sokkal intelligensebbek mint mi.Ebből a szempontból nézve miért számítana menő dolognak ha ember gyerekük lehetne?!

2022. ápr. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Elképzeltem! 😄 Ez amugy egy jó regény ötlet. De vígjáték regény.
2022. ápr. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze, így adoptálnak: [link]
2022. ápr. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogyan van megírva, jól van-e felépítve a világ, a történet. Nem árt, ha jobban meg van indokolva az idegenek tevékenysége, és emberközeli, elképzelhető. Azt valószínű kevesen fogadják el, hogy annyira utópisztikus a társadalom, hogy nem nagyon van magára hagyott aliengyerek. Ez üti is egymást, mert egy erkölcsileg ennyire jó társadalom tagjairól nehéz elhinni, hogy gyereket rabol másik fajtól. Viszont egy olyan társadalomban, ahol nagyon kevés gyerek születik, ezért akár veszélyben is van a faj már sokkal hihetőbb, hogy gyerekrablással akarják pótolni a népességet. És mondjuk azért a Földről, mert az a legközelebbi bolygó, ahol hasonló genetikájú faj él. Meg az sem árt, ha a nyomozás is jól van felépítve, és akkor simán izgalmas könyv lehet ebből.
2022. ápr. 30. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Juj, rosszul fogalmaztam meg. Olvasni fogom a könyvet, nem írni.


De a hozzászólásokkal meghoztátok a kedvemet egy ilyen kéziraz megírásához, aztán ki tudja, lehet ki is adják. (Magánban nagyobb valószínűséggel)


Még kigondolom, szóval készüljetek, mert lehet majd pár éven belül a könyvesboltok polcairól visszaköszön a regény amit ihlettetek. Persze, ha megírom és ki is adják, megemlítem a köszönet részben az, hogy ti ihlettétek és hálás vagyok érte (nem poén, komolyan írom).

2022. ápr. 30. 03:25
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es ezt nekem írta nem neked. Én másképp írnám nem emberrablással de amugy az alapötlet jó egy vígjáték regényhez. Ezért írtam hogy elképzeltem.
2022. ápr. 30. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!