Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Pár percen belül 3 különös...

Pár percen belül 3 különös dolog történt a lakásunkban.Ha kicsit félelmetes volt kell aggódni hogy nem jó dolgok vannak ez mögött?

Figyelt kérdés

Néha előfordult ilyen, hogy bementem este egyik szobába és kiégett hírtelen a villanykörte, vagy tönkrement pl a tv vagy valami elektromos eszköz.

Este anyuval néztünk egy műsort a természetfelettiről,most ebéd után a konyhában beszélgettünk róla.

Először egy tányér az asztalról billegni mozogni kezdett,majd lecsúszott a padlóra és összetört.Elég ijesztő volt ezt végignézni.párperccel utána hűtőmágnesek vannak a hűtőn az egyik elkezdett mozogni és ahova a tányér lerepült, oda leesett az is,többi hűtőmágnes meg sem mozdult.

Harmadik volt a legkülönösebb.van egy kiskutyánk elkezdte az egyik sarkot nézni, majd morgott.nemsokkal utána a sarokban lévő ablakban a váza szintén mozogni kezdett és virágostól a földre esett.

Azt olvastam ilyenkor tértisztítást kell alkalmazni, vagy esetleg pap segítségével hely tisztítást kell csinálni és szentelt vizet locsolni a szoba négy sarkába.

Aki élt már ált ilyen eseményeket mit csinált utána hogy megszűnjön?


2022. máj. 9. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Nagyon nem lennék a helyedben, egyértelműen rosszindulatú lélek/lelkek vannak a lakásban. Nem akarlak megijeszteni, de lehet jobb lenne elköltözni, mert akár még az életetek is veszélyben lehet.
2022. máj. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Máskor is előfordult hasonló dolog, hogy pl konyhában szék feldőlt magától este, miközben a nappaliban ültünk.Elég félelmetes volt, utána kicsit félve mentem ki mindig a fürdőbe, de soha nem történt utána semmi.Most eléggé megijedtem én is meg anyum is.

Azt se tudom ilyenkor tényleg pap kell hogy idejöjjön vagy van ilyen paranormális dolgokat vizsgáló emberek, akiket valahogy megkeresni kellene és azok valami műszerekkel bemérnek itt dolgokat, vagy nem tudom.

2022. máj. 9. 17:03
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Pap nem tudom mennyire, de nekem egy nagyon kedves ismerősöm nagyon hatékonyan megoldotta a ház tértisztítását. Árultuk, anyánk, apánk meghalt korábban, a ház nem akart elkelni. A tértisztítás után más érzés volt bemenni is és sikerült a furcsa dolgokat megszüntetni.


[link]

2022. máj. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te, anyuddal nem tudom mit szívtok folyton, de hogy állandóan ide írogatsz különféle sztorikat...
2022. máj. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja a másik, szerintem meg car a villamos rendszere a háznak. Nem ártana azt a jó ki vakolt aluvezeték-rendszert lecserélni csőben húzott rézrendszerre XD
2022. júl. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!