Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Más is észrevette hogy iszonya...

Más is észrevette hogy iszonyatosan gyorsan megy az idő?Dimenzióváltás okozza ezt a jelenséget?

Figyelt kérdés

Pár éve vettem észre de ismerőseim is, hogy máskor egy hét is alig telt el, mostani években a hónapok elmennek pillanatok alatt.

Még a szüleim is erről beszéltek, hogy is érzik ezt, és nem értik?

Ez valamiféle tudtaváltás vagy dimenzióváltás előzménye lesz a Föld bolygón?


2022. nov. 19. 23:30
1 2
 1/18 Lucifer-666 ***** válasza:
84%
Szerintem korral jár.
2022. nov. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Tehát ahogy idősödik az ember, úgy telik egyre gyorsabban az élete? Csak emiatt? Én is észrevettem, az elmúlt 4 év nem annyinak tűnik.
2022. nov. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Idős emberek is mondták, hogy ők is az utóbbi években kezdték ezt érezni fiatalok is.

Régebben nem volt ilyen.

Nem tudom ez mihez kapcsolódik pontosan, de lehetséges hogy a Föld kezd magasabb dimenzióba átcsúszni és megváltozik az időérzékelésünk?

2022. nov. 20. 00:01
 4/18 anonim ***** válasza:
51%
Nálam most hihetetlen lassan megy, azt hittem már 2 hónapja gyakorizok, de még mindig nem értem el a 30 napot.
2022. nov. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem is iszonyat gyorsan megy, de nem tulajdonítom vmi himi-humi áltudományos ezoterikus blablának.
2022. nov. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Igen, észrevettem én is.
2022. nov. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
45%
Kezdj el nagyon várni valamit, pl. karácsonyt, és akkor majd lassam megy. De lehet hogy inkább valami távoli kellene neked, mondjuk 18. szülinap.
2022. nov. 20. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Dimenzióváltás? Mesélj még xd Fizikailag 3 dimenzió létezik, + az idő(téridő?), matematikaikag pedig jóval 3d felett tartunk, bár neked ezt nem kell tudnod, mert megmonták világosan, hogy mit csinálj.
2022. nov. 20. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%
Olvastam egy cikket, hogy szelektál az elménk. A jó, érdekes dolgok maradnak meg, a szürke hétköznapok elfelejtődnek, nem raktározódnak. Azért repül az idő, mert semmi jó, érdekes, emlékezetes nem történik velünk.
2022. nov. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%

Szóval más is érzi… nekem a pandémia kezdte el… az elmúlt 3 év pár hónapnak tűnik…

Ami másfél éve történt az olyan mintha egy hete történt volna..

bár nekem pszichés betegségem lett, azt hittem az okozza

Számomra így nem érdemes élni

2022. nov. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!