Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Làttatok e màr szellemi lényt?

Làttatok e màr szellemi lényt?

Figyelt kérdés

#démon #jelenés #Entitàns #Àrnyalak
2023. jan. 18. 09:32
A kérdező szavazást indított:
Igen vagy nem
Tartozkodò
21 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Nem
2023. jan. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
A szememmel nem, de a tudatommal igen. Nem voltam meditatív állapotban és nem aludtam, viszont néhány nappal műtét után voltam, és gondolom az altatás kicsit szétcs*te az agyam. Nem láttam, hogy bejött a szobába, csak "tudtam róla". De mégis olyan volt, mintha láttam volna. Nem tudom értelmesen megfogalmazni 🤣 Valami gonosz férfi entitás volt, nem értek hozzájuk. Nem voltak kifejezett tulajdonságai, inkább csak egy férfi lény volt, mint egy konkrét férfi. Na, ez is biztos nagyon értelmesen hangzik...
2023. jan. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
26%
Egyik egyetemi tanárom az volt.
2023. jan. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Igen
2023. jan. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
Igen.
2023. jan. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
80%
Nem hiszek az ilyesmiben, de történt egy érdekes dolog. Egy elhunyt személy időnként megjelenik a gondolataimban, ilyenkor el kell terelni a figyelmemet, hogy másra gondoljak. A napokban épp az utcán sétáltam, amikor megint eszembe jutott, és megálltam pár másodpercre átlélegezni, és megvárni, ameddig elfelejtem. Ekkor pont egy kutyát sétáltató ember jött szembe velem, és a kutya a semmiből elkezdett hangosan morogni és ugatni. Hátranéztem, és más állat vagy ember nem volt ott. Ki tudja, hogy mire morgott. Elvileg a kutyák a fejlettebb szaglásuk miatt kiszagolhatják a szellemeket, energiákat stb.
2023. jan. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 SZücsöm ***** válasza:
68%

6 A szaglás a levegőben oldott anyagok észlelését jelenti. A hangsúly az anyagin van. Ha léteznek szellemek akkor nem anyagi létezők mert akkor képesek lennénk őket mérni. Az embernél jobb a kutya szaglása, viszont tudomásom szerint az ember által készített mérőeszközök már jobbak mint bármilyen állat érzékszerve.


Amúgy nekem van kutyám és rengeteg kutyát ismerek. Nem feltétlenül kell nekik vizuális,szaglási inger a morgáshoz, az ugatáshoz még annyira sem. Ha akaratos a kutya akkor labdáért, kajáért is "rászól" a gazdájára.Akár hallhatott is valamit a távolból.

Továbbá szellem helyett az állat szagmaradvány sokkal valószínűbnek tűnik, + az hogy te nem láttad az állatot (pl madár elrepült) még nem jelenti azt hogy nem volt ott.+ nem szimpatikus emberi jelenlétre,szagra is reagálhat így egy kutya.Sőt az is előfordulhat hogy szimplán az adott kutya kicsit "bolond".

2023. jan. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Érdekes és hasznos szàmomra amit leirtatok! Vàrom a tovàbbi leiràsokat!
2023. jan. 18. 20:00
 9/16 anonim ***** válasza:
61%

Igen, láttam, szabad szemmel látható jelenség volt. Az éjszaka közepén bejött a szobámba (illedelmesen kinyitotta az ajtót). Nem tudta, hogy látom, mert amikor elkezdtem kiabálni (kb 8 éves lehettem, kissé sokkolt a dolog), kámforrá vált.


És akkor a szokásos kérdések:

- Hogyan láthattam a sötét szobában? Úgy, hogy fényes (fehér) volt, viszont nem világította be a szobát, mint egy lámpa

- Hogyan nézett ki? Emberszerű figura, volt feje, vállai, ennyire emlékszem, részletesebben nem láttam, mert amikor bejött pánikba estem és a fejemre húztam a takarót, majd pár pillanat múlva kinéztem és mindig ott volt, akkor kiabáltam a szüleimnek. Képes volt kapcsolatba lépni fizikai tárgyakkal, hiszen kinyitotta az ajtót.

- Honnan tudom, hogy nem haluztam/álmodtam? Nos, ez a legjobb kérdés, mert ez az első dolog, amit megkérdőjelez magában az ember. De ez egy speciális eset, ugyanis kb 1 évtizeddel később a szomszéd szobában is látta valaki(nem emlékezett az én esetemre, azt hitte, hogy csak ő látja). Ugyanaz az emberszerű figura, világos forma, sőt, vele még beszélt is (keresett valakit), volt, hogy megérintette.


Szóval két különálló személy látta, ugyanaz a jelenség leírása. Tudatos, emberszerű jelenség fizikai test nélkül, képes kommunikálni és a fizikai szabályokat áthágva megjelenni és eltűnni. Ez esetben a jelenség teljesen jóindulatúnak tűnt, és ügyelt arra, hogy ne nagyon lássuk, vagy csak olyan lássa, akit ő szeretne.


Próbáltam később bekamerázni a jelenség forrásául szolgáló szobát, hónapokon keresztül 24 órás felvétel volt, de a szobában semmilyen érdekes jelenséget nem rögzített. Nem volt magától mozgó tárgy, fénygömb, semmi. Még az is lehet, hogy csak időleges jelenség, vagy azóta megszűnt.

2023. jan. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%

Üdv!


Igen több alkalommal is. A perifériában rengeteg dolgot érzékelek. Alakok és árnyak mozgása, de ez betudható lenne bárminek. Viazont egyazer face to face láttam egy fekete alakot, kb 8 máaospercig.

2023. jan. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!