Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Most a parapszichológiában,fol...

Most a parapszichológiában,folklórokban jártasaknak teszem fel kérdésemet: Melyik folklór entitásai a legaktívabbak,legagresszívabbak szerintetek?

Figyelt kérdés
Régóta foglalkoztat engem a Yokai,az arab mitológia és az indián mitológia elsősorban. Ólvastam ezek után sokmindent és láttam is hitelesnek mondható videó anyagokat.. Voltak köztük kiemelkedő források és ezért is érdekelne,hogy valódi szellemvadászok miként élik meg az ilyen "helyszíneléseket"/látogatásokat,vagy hogyan járnak el közben.. Ha lehet,vonatkoztassunk el a show műsoroktól

2023. jan. 28. 12:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem manapság már nem azok, amik régen. Habár...nem lepődnék meg rajta, ha néhány agresszív entitás megtanult volna hús-vér testet ölteni. Megmagyarázná, hogy miért van annyi nárcisztikus, szociopata ember.

De ha a mi természetünk ilyen alapból, akkor az elég szomorú. :(

2023. jan. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mára ilyesmi nincs. pont ezért teljesednek ki az emberekre.
2023. jan. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ahány ember annyi féle viselkedési forma,én ezt vallom. Annyi biztos,hogy az erősebb lelket láthatóvá tudnak válni s testi kontaktust tudnak létesíteni..Azaz fizikális interakció. Pl.: Megfogja a vállad. Exorcisták támasztják alá,hogy a démonok megtudják szállni az embereket.
2023. jan. 28. 20:12
 4/10 anonim ***** válasza:

igen, én is sokmindent tapasztaltam.

néhány példa:

1. megszállt valami amikor elmosogattam egy tálamat. olyan volt mintha egy fekete harisnyát húztak volna rám. a lényeg h megkérdeztem h kérdezhetek e valamit. erre a fejemet megmozgatta a nem válaszra. azaz lassan megrázta a fejemet.

2. az ablakomon láttam egy nyomot. azt hittem h madár csapódott oda. jobban megnéztem és belül volt az a folt és egy hosdzú újjú, tenyérlenyomatok voltak. amúgy hat újjakkal.

3. volt h egy étteremben nekem jött valami láthatatlan, de bizony tűzforró volt. nem tudom milyen a rendes égési sérülés, de nekem felhólyagosodott.

4. karmolásokkal ébredtem, főleg a nyakamon.

5. valami bizar szimbólum volt nyomva a hasamra, amely nagyon nagy volt. úgy mint pl. a kezedre nyomódik mondjuk a kanapé szövet mintája. azért jegyzem meg h nagy volt a szimbólum, mert vannak amulettjeim és ugye azok is rá szoktak nyomódni a nyakamra ha elfelejtem levenni.

olyan sokminden volt, hogy nem is izgat már az ilyesmi.

nem tudom h hogyan járnék el ha ilyesmibe adnám bele a fejem. de az boliztos h nagyon kiismertem az embereket és nem is érné meg.

2023. jan. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
talán az Infritek lehetnek a legagresszívebbek.talán.szerintem.
2023. jan. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Inrfitekről sosem hallottam. Azt gondondolom,hogy vagy elátkoztak téged,vagy csak megvan az adottságod az ilyenek észlelésére és ezt észre veszik..
2023. jan. 28. 20:33
 7/10 A kérdező kommentje:
Gyorsan utána néztem,így most már tudom,mik az ifritek. Minél többet tudok meg,annál érdekesebb a világ..
2023. jan. 28. 20:56
 8/10 anonim ***** válasza:
írd be h mítikus lények listája. sok weboldal foglalkozik mindenféle lényekkel. én az scp lényeket is kerestem ugye a teljes listát. csak az operával találtam. Elkezdtem több weboldalt csinálni, de mindegyikkel voltak gondok. wordpress, hupont.hu stb. elkezdtem wattpadozni és ott is találtam jó dolgokat az angyalokról és a démonokról. egy novellát kezdtem írni és már látom az előnyeit. Lehet, hogy oda csinálok minen féle lényekről írásokat.
2023. jan. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az SCP nem igazán megbízható,olyan mint a Creepypasta. Bizonyos része fanmade..
2023. jan. 29. 11:48
 10/10 anonim ***** válasza:

tudom, de azért érdekes dolgokat olvastam azokról is.

amúgy a legtöbb scp mítikus lények is vannak benne. a legismertebbek itt magyarországon csak a creepypasta. ezért jobb tudni az összesről.

2023. jan. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!