Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Érzékelem a Sátánt (ördögöt)....

Yirayia kérdése:

Érzékelem a Sátánt (ördögöt). Hangokat hallok, és volt olyan mikor megjelent. Nagyon félek az ilyenektől. Mit csináljak? Azt mondják, hogy hallucinálok, de tudom hogy nem. Néha előre látok dolgokat, olyan dézsavü érzéseim szoktak lenni.

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 13:54
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 A kérdező kommentje:
voltkak ojan álmaim is hogy jön az ördög és elkezdtem imátkozni is elment.De higyétek el nap mint nap félelembn élek.NEM BIROM MÁRRRRRR
2010. okt. 4. 15:22
 12/65 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz. Az ima nem segit
2010. okt. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:
32%
Menj el orvoshoz. Aki olyat lát és hall, ami nincs, súlyos pszichológiai problémája van. Tehát kijelentem: amit érzékelsz az nem létezik, csak a fejedben. Gondolom sok horrort és ezoterikus témát néztél, mivel fiatal vagy megrémültél, és a saját képzeleted, félelmeid, agyad generálja az egészet. Márha igaz amit mondasz, és nem csak kamuzol.
2010. okt. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 A kérdező kommentje:

nem néem horrot.Higyétek el nem agyi gond,régen egyszer indézztem szellemet.Lehet hogy ez a baj???

Tudom hogy igazi amit láttam,nem kamu.

2010. okt. 4. 15:57
 15/65 anonim ***** válasza:
17%
Nem igazi, mert sátán és ördög nem létezik. Menj orvoshoz, mert ez cska rosszabb lesz!!
2010. okt. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 A kérdező kommentje:
NEM nem akarok orvoshoz menni.Nem tudtok ti segiteni valahogy?????lehet az a baj hogy szellemet idéztem régebben.
2010. okt. 4. 16:41
 17/65 anonim ***** válasza:
74%

Mondjuk ilyen helyesírással én is elküldenélek 1 hétig ropogni a tűzön...


Komolyra véve a dolgot: orvos és kész. Nem kell szégyellni, szervi vagy lelki okai is lehetnek ennek, nem kel azonnal a Sátánra gondolni ( én nem is hiszek benne)... mármint ha hiszel a Sátánban, akkor hiszel az Istenben is.... na de akkor minek parázol, hogy az Úr hagyná, hogy a Sátán bántson téged?

Logikailag kifújt a Sátán-elmélet. A szellemidézés pontosan ugyanígy van. Menj orvoshoz, és ha ő sem tud mit mondani, akkor gyere vissza a kérdéssel.

2010. okt. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy oké hiszek Istenben: de mikor este 1-2 orakkor lefekszem aldni,és mindig hallom azokat a hangokat,illetve ha jön az ördög mondom ilyn nagy duranás és süvités.VOLT AMIKOR ÉJFÉLKOR FEKÜLDTEM FELNÉZTEM ÉS OTT ÁLT,FELÉMNYULT ÉS ELALUDTAM
2010. okt. 4. 17:11
 19/65 anonim ***** válasza:

"Agydaganat esetén - attól függően, hogy az agy mely területe érintett - kialakulhat beszédzavar, magatartászavar (például hallucináció, agresszivitás)."


Nem ijesztgetni de sürgősen fel kéne keresned egy szakorvost.

2010. okt. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 anonim ***** válasza:
akarlak kimaradt
2010. okt. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!