Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Érzékelem a Sátánt (ördögöt)....

Yirayia kérdése:

Érzékelem a Sátánt (ördögöt). Hangokat hallok, és volt olyan mikor megjelent. Nagyon félek az ilyenektől. Mit csináljak? Azt mondják, hogy hallucinálok, de tudom hogy nem. Néha előre látok dolgokat, olyan dézsavü érzéseim szoktak lenni.

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 13:54
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 A kérdező kommentje:

Jajj ne már agydaganat?????????

voltam pappnál és ö azt mondta hogy a szellemidézés miadt van ez.Amugy én bálványoztam régen az egyiptomi isteneket,Lehet hogy azért?

2010. okt. 4. 17:20
 22/65 anonim ***** válasza:

Úgy érzem, te csak szórakozol velünk.


Nos, elmondom neked, hogy én meg görög isteneket bálványoztam, sőt sose voltam keresztény, még ma sem. Én az Istennőben és Istenben hiszek, nem a bibliai világképben és alakokban, mégsem akar senki megenni.

Sőt: sikerült egy szeretetteljes életet kialakítanom.


Szóval, hagyd ezt a szellemidézést, és menj orvoshoz.

2010. okt. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 A kérdező kommentje:
De nem merek orvoshoz menni.oda állitok és azt mondom :hello 4 éve kerget az ördög és ha eljön az este attol retegek mikor hallom a hangokat.
2010. okt. 4. 17:25
 24/65 anonim ***** válasza:

Nem ezt kell mondani, hanem azt, hogy hangokat hallasz és dolgokat látsz, és épp ennek szeretnél utána járni. egy pszichológus nem fog hülyének nézni ezért...


Mellesleg, ki mondta, hogy az ördög kerget? Bemutatkozott?

2010. okt. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 A kérdező kommentje:
nem!csak 4 éve ez van vele,és már azon gondolkodom hogy megölöm magam és akkor nincs gond.
2010. okt. 4. 17:59
 26/65 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a vaslogikát baz+

A gond akkor is eltűnne-megszűnne, ha eltolnád a segged az orvosig. Először háziorvoshoz, utána ő beutal, ahová kell. És nem, nem néznek hülyének, én is voltam már hasonló problémákkal orvosnál, végighallgatott, megértette, mondtam neki, hogy biztosan nincs valami rendben, úgyhogy keressük meg az okát, egy CT kimutatta hogy jóindulatú agydaganat. Könnyen eltávolították, már a helye is alig van meg a hajam alatt. Gyors volt és semmi probléma. Én a látásomon vettem észre a gondot, aztán jöttek a különböző hallucinációk, és a velem egy szobában lévő, még nem műtött betegtársam is hallucinált.


Ha összeszednéd magad nyivákolás helyett, pár nap alatt helyrepofoznának egy kórházban, és akkor nem kell vonat alá feküdni meg wiccához se menni (anyám, borogass!).


Ez nem a sátán, egyértelmű, hogy ijesztő, félsz tőle, nem ismered az okát és kellemetlen, sőt szar, de hidd el, hogy valami orvosi oka van.


Szóval két opciód van: vagy megdöglesz így (meg egy wiccával), vagy a sarkadra állsz, leküzdöd azt a pár kellemetlen percet, amíg elő kell adni a problémát (már ezerszer túllehetnékl rajta) és orvosi segítséggel meggyógyulsz.


Te döntesz! De az egyiptomi isteneket meg a szellemidézést is hagyd ki a játékból, csak hordod itt össze a hülyeséged, mint egy ovis.


Ha meg kamu a kérdésed, akkor mindezt amit leírtam, élével felfelé az ánuszodba.


E

2010. okt. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
22%

A sátánbácsit nem érzékelheted, be van fagyva a pokol mélyén, így nem tud mászkálni, hogy rémisztgessen.

De lehetséges hogy démoni lények zargatnak, vagy természeti szellemek, esetleg angyali lények, vagy holtak szellemei látogatnak. Hangokat mind hallathat, és meg is jelenhet mind.


Ha bármelyik alkalmatlankodik, egyszerűen zavard el, mondhatod is mantraszerűen hogy : menj el!, de elég lehet ha gondolatban küldd el őket. A lényeg hogy erre koncentrálj.


a mágikus fogékonyság, főleg ha idézéshez kapcsolódik vonzza ezeket a lényeket, a te dolgod eldönteni hogy ki akarod -e tanulni az idézőmágiát, vagy önkéntes vakságot vállalsz, kizárva magadból őket. Mert ezt megteheted.


Ajánlani azt tudom, hogyha nem akarod tovább fejleszteni ezt a képességet, szerezz vagy készíts egy védő talizmánt és kerüld azokat a helyzeteket, amik eszedbe juttathatják őket: ne nézz horror filmet.

Vagy fejleszd ezt a képességet, és idézz magadnak angyalt vagy segítő természeti szellemet, vagy mágikus módon tartsd őket távol, és ha valamelyik mégis alkalmatlankodik, börtönözd be, és hagyd el valahol a börtönül szolgáló tárgyat, esetleg pusztítsd el a lényt így száz-ezer évekre is kitilthatod a síkunkról.

2010. okt. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 A kérdező kommentje:
Rendben van megfogadom a tanácsot holnapelmegyek az orvoshoz.
2010. okt. 4. 18:52
 29/65 anonim ***** válasza:
24%

Kihagytam azt, hogy mindenképp ellenőrizd, nincs-e nyitva hagyott átjáró a közelben, mert ha a szobádban idézgettél, és megijedtél, és nem zártad le a kaput, könnyen átmászhat rajta bármi. Mielőbb zárd le. Elég a koncentráció, vagy keress utána záró rituálénak.


Figyeld meg, hogyha rettegsz, többször fordul elő a látogatásuk, mintha jó a kedved.


Nekem is szoktak alkalmatlankodni, de nincs miért félned. Ezek nem bánthatnak csak és kizárólag akkor, ha megengeded nekik, úgyhogy tessék megnyugodni, és megerősíteni a magadba vetett bizalmad.


Így ha továbbra is érzékeled őket, eljuthatsz oda, mint ami velem fordul elő:

megébredek, érzem a jelenlétet,elmosolyodok kinyúlok felé, hogy megsimogassam... persze akkor már nem is érzem, így kicsit szomorkásan, de a növénykémet simogatom helyette.

Szóval akár pozitív élménnyé is változhat. Nekem legalábbis nagyon érdekesek, ezek a látogatások, és ha valami miatt nincs kedvem hozzájuk, kis koncentrációval pillanatok alatt elmennek.


Javasolni azt tudom még, hogy ha az ágyban hallod a süvítést, fordulj a másik oldaladra, ne törődj vele, csak zavard el.

2010. okt. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 A kérdező kommentje:
oké! És hogy zárjam be az átjárokat?
2010. okt. 4. 19:12
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!