Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Érzékelem a Sátánt (ördögöt)....

Yirayia kérdése:

Érzékelem a Sátánt (ördögöt). Hangokat hallok, és volt olyan mikor megjelent. Nagyon félek az ilyenektől. Mit csináljak? Azt mondják, hogy hallucinálok, de tudom hogy nem. Néha előre látok dolgokat, olyan dézsavü érzéseim szoktak lenni.

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 13:54
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 A kérdező kommentje:
Hogy tuom megtanulni az idézö mágiát??? BEAKAROM BÖRTÖNÖZNI AKI NEM HAGY BÉKÉN
2010. okt. 4. 19:14
 32/65 anonim ***** válasza:
0%

én nem használok rituálékat, nekem a puszta gondolat erejével megy a kapu nyitás és zárás, úgyhogy ha neked a koncentráció nem elég, nem tudok segíteni.


idézés és bebörtönzés megtanulása pedig hosszabb folyamat, jó sok utána járással, mert a különféle könyvek elég kevés dolgot írnak, de egy ilyen lehetőség a tükörrel való idézés, és germán rúnával való lezárás.

Egy emberméretű vagynagyobb tükör pedig önmagában is képes arra, hogy bebörtönözze a lényeket, ilyet látni a Konstantin a démonvadász c. filmben is.

Furcsa mennyi igazság lapul meg a filmben..

2010. okt. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:

"Furcsa mennyi igazság lapul meg a filmben"

Furcsa, hogy mennyi retardált ember van. A Constantine, a démonvadász című film meg a Hellblazer című képregényen alapul, szóval ha igazság is lenne benne, akkor abban lenne (de nincs).

"Jajj ne már agydaganat? voltam pappnál és ö azt mondta hogy a szellemidézés miadt van ez"

Persze, a Sátán valószínűbb. Ne vondd kétségbe egy olyan ember szavát, akinek semmihez sem ért, ezért minden bajért valami felsőbb hatalmat hibáztat (Meghalt Bodri: Isten útjai kifürkészhetetlenek; A gyereknek agydaganata van: Megszállta az ördög, mondjon el tíz miatyánkot). Logikádat egy vulkáni is megirigyelné basszus.

2010. okt. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
100%

Valamiért úgy érzem: kamuzol. Ha mégsem, kapsz 1 tanmesét.


- Öregapám, mondd meg, mi szállt meg engem?

- Amit táplálsz magadban, kisfiam.

2010. okt. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:

Szerintem is szervi gond lehet.

Azt tudod, hogy ha agydaganat, és nem mész vele orvoshoz, jó eséllyel nem éled meg a karácsonyt?

Szüleidnek beszéltél már a sátán látogatásairól, vagy egyből névtelen idegeneket kérdeztél meg?

2010. okt. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:

Köszi,hogy leírtad,hogy néz ki,hát ezek szerint,nem ugyanazt láttam,amit te.

Na,szóval...Szerintem magát a Sátánt nem láthattad.Mert ez kb olyan lehetetlenség,mintha valaki azt mondaná,hogy megjelent előtte Isten.Sátán csak egy van,gondolod,hogy személyesen kísért meg mindenkit?Szerintem nem.Démon viszont lehet.A démonok Sátán gonosz angyalai.Na,ők már megjelenhetnek az embernél.Céljuk az ,hogy ijesztgessenek,gonosz gondolatokat,kétségeket ébresszenek az emberben.Megjelenhetnek maguktól is,de helytelenül végzett szellem idézés során is megjelenhetnek.

A legjobb,ha nem foglalkozol vele,hadd jöjjön,majd elmegy. s imádkozz ,az jó energiákat teremt és megnyugtat.


Írtad,hogy néha nem tudsz megmozdulni,ha megjelenik.Ha ez olyankor van,mikor alszol,akkor lehet alvásparalizis általi élmény is.Tehát lehet egyfajta álom vagy hallucináció is,alvásparalízisben az élmények nagyon valóságosnak tűnnek.


Annak,hogy előre látod a dolgokat és dezsavü érzésed van,annak nincs köze a "Sátános" élményeidhez,ez egy érdekes képesség,egyáltalán nem probléma,sőt,hasznos is lehet.


Ne hagyd,hogy ezek az élmények összezavarjanak,fogd fel úgy ,hogy ez egy érdekes része az életednek,de ne tulajdoníts neki nagyobb jelentőséget.És ha nem muszáj,ne idézz több szellemet.

2010. okt. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:

ja

szerintem csak kitalálta a kérdést és jókat nevet a válaszokon.

2010. okt. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
Na már most. Ha te 15 évesen éjjel 1-2-ig fent vagy, akkor az általad leírtakon - már ha igazak, mert hiába bizonygatod az "igazadat", nem tudom leellenőrizni - nincs mit csodálkozni. Azt ajánlom, hogy amikor a tv maci köp, te menjél aludni és nem fog nyúlkálni utánad semmi se.
2010. okt. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 A kérdező kommentje:
haha nagyon vicces.ÉN IGAAZT MONDOM.
2010. okt. 5. 22:47
 40/65 anonim ***** válasza:

este 7 kor egy 15 éves menjen aludni?

..


Mit akarna ugyan tőled a Sátán??

És miért nem bánt?

Ha tényleg igaz, és akkor nagy a bajod akkor miért pont ide jössz a netre segítséget kérni?

Inkább egy pszichológus kéne vagy valami más orvos, nem a többiek véleménye, akik csak idiótának néznek.

2010. okt. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!