Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Jártál már nagyon furcsa...

Jártál már nagyon furcsa kisugárzású helyen?

Figyelt kérdés
2023. márc. 11. 18:41
1 2
 1/17 Grimfox ***** válasza:
90%
Igen. Bár a furcsa kisugárzás ott csak ideiglenes volt. Rosszkor voltunk ott. A szóban forgó hely egy erdő volt. Illetve annak egy bizonyos része.
2023. márc. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
32%
Pakson már jártam.
2023. márc. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Erdő,elhagyott ház pincéje,novemberi hidegben ködben egy földesút kereszteződése,családi házunk udvarjának egy része ott elég fura anomáliát tapasztaltam.
2023. márc. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
67%

Persze…nekem az ilyen leszakadt régi elhagyott helyek szoktak tetszeni…mondjuk elmennek egy régi halál táborba is csak úgy.


Persze vannak szép helyek is amik nagyon tetszenek de inkább as első jellemzo

2023. márc. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A város ahol élek tanyákkal van körbevéve. Az egyik elhagyatott tanyán nagyon furán éreztem magam, de egyszerre tetszett is.
2023. márc. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy vágóhídon kellett keresztül mennünk (voltam vagy 10 éves), akkor már befejezték az aznapi munkát, és már ki is volt takarítva (és csak a klórszagot érezted, amivel felmosták a padlót).

Iszonyúan nyomasztó volt, sosem fogom elfelejteni. És tulajdonképpen attól kezdve nem eszem marhahúst.


(Disznót azóta nem eszem, amióta a barátom házi malacát megismertem, olyan intelligens, mint egy kutya. Azt ne kérdezd, hogy csirkét-halat miért eszem. Talán, mert még nem voltam csirke-vágóhídon?)

2023. márc. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem de Auschwitz ilyen lehet.
2023. márc. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

#7

Igen, épp ezt akartam írni. Ilyen volt. Sokkolóan nyomasztóan kisugárzó.

2023. márc. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%
8, persze mert tudjatok hogy mi történt ott
2023. márc. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
Úgy hívják, hogy munkahely, onnan mindig haza akarok menni. Egyébként jártam már Auschwitzban, na az elég para volt. Volt egy szektás gyerek az osztályban, szőke haj, kék szem, és vigyorogva ment végig az egész haláltáboron. Senki nem értette.
2023. márc. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!