Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mit történt a macskámmal?

Mit történt a macskámmal?

Figyelt kérdés
A macskám reggel óta ide-oda rohangál a lakásban és olyan, mintha félne valamitől. Feláll a szőr a hátán és valamikor még fúj is.
2010. okt. 31. 10:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nos, egy dolgot kizárnék: azért nem kell azonnal szellemre gondolni....
2010. okt. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
De valamikor megáll és nézi a falat. Ahol nincse semmi. Vagy vár valakit az ajtóban úgy, hogy nincs ott senki.
2010. okt. 31. 10:49
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Tudod igazából az a baj, hogy tök mindegy mit mondunk, mert egyszerűen süt a kérdésedből, hogy igenis azt akarod hallani, hogy szellemet lát.

És ezt most nem bántásból írom, nem vagyok ateista, sem materialista, csak milliónyi olyan kérdést olvasok nap mint nap, ahol minden kis semmiségből azonnal szellemjárást raknak össze...

Lehet, hogy a macskádnak egyszerűen rossz napja van. Ha egy hete csinálná ezt, még elgondolkodnék más válaszon, de most nem.

2010. okt. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%

A macskáknak nagyon jó a megérzésük és állitólag olyat is látnak amit mi nem.Nagyon kifinomultak az érzékszerveik.

Nem tudom szellem e,de barátnőm cicája is viselkedett igy még a falra is felugrott,mintha támadna valamit.

Ő szellemre gondolt,de biztosat nem tudok mondani.

2010. okt. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. :)
2010. okt. 31. 11:12
 6/21 anonim ***** válasza:
31%
a macskák eleve bocsánat de hülye egy állatok.
2010. okt. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Hát nem igaz! Hűvös időbe az én macskámnak is ilyen kedve van ilyenkor én szoktam vele játszani és ilyenkor játszik is pedig már 9 éves.Na remélem érthető volt sok lett *az ilyen* szó de most ez vanXD
2010. okt. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben , azért vigyáznék. A szellemek elég aberrált dolgok ...

URISTEN! MÖGÖTTED!

2010. okt. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
Állítóla a macskák látják a szellemeket. Az én macskáim is néha elbambulnak, aztán a semmire támadnak. De az is lehet, hogy csak egy bogarat vagy ilyesmit (pl legyet) látott és azt nézte, majd rátámadt. A macskáim már fogtak legyet is.
2010. okt. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Az enyém akkor csinálja, ha unatkozik.
2010. okt. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!