Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hol lehet QUIJA (szellemtábla)...

Hol lehet QUIJA (szellemtábla) táblát rendelni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 21:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

[link]


O(!)uija!!! Nem "Q"!

2011. márc. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
60%
fogsz egy lapot, kartont, bármit, megrajzolod és kész. úgy sem jó semmire, túl sok pénzt ne adj ki rá.
2011. márc. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
12%

"O(!)uija!!! Nem "Q"!"


Nem tök mind1 ?!

2011. márc. 7. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellene olyanoknak szellemeket megídézni, akik aztán nem tudják lezárni a "kaput"... 8-[[


[link]

2011. márc. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
80%

""O(!)uija!!! Nem "Q"!"


Nem tök mind1 ?!"


De mindegy. Akkor akár ijaq vagy jauio vagy bármit írhatna, igaz?

2011. márc. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
"O"-val és "Q"-val is használják, mindkettő helyes. A táblát szerintem inkább ne használd, mert az viszont nem helyes!
2011. márc. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Első és 7:42 vagyok. Függetzlenül a megnevezéstől, valóban nagyon veszélyes dolog ez. Mi tábla nélkül csináltunk, cetliket tettünk egy kerek asztal szélére a betűkkel, számokkal stb. Úgy is működött. Én meg hetekig alig aludtam, felriadtam, féltem a sötétben és labilis voltam. Hosszú idő, mire kimegy az emberből. Mindazonáltal azt nem tudom, hogy valóban létezik-e szellemidézés vagy csak az elménk furcsa játéka, de átéltem és nem hagyott jó nyomot.
2011. márc. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
IQ-ja
2011. márc. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 homo ludensz ***** válasza:
Szerintem csinálj, nem igényel nagy kézügyességet és egy darab kartonpapírod csak akad meg egy filctollad. Csináltam én fából de csak azért mert volt anyagom és eszközöm is hozzá. Előnye ha magad csinálod hogy az idéző eszköz a /tábla/ felveszi a rezgésszámodat és csak a tiéd lesz. Amit veszel azt eladási szándékkal hozták létre tehát személytelen. Lehet hogy csicsás de mikorra váltok egymás hasznára? Radiesztéta vagyok de nem váltogatom az ingáimat,vagy a pálcáimat örülök ha összeszokunk.
2011. márc. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 homo ludensz ***** válasza:
Megnyitottam az oldalt amit beírtatok hát nézvén az ottani árakat! Még jó hogy lehet kapni "boszorkánytáblát" biztosan adnak hozzá boszit is + áfás számlát.
2011. márc. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!