Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hol lehet QUIJA (szellemtábla)...

Hol lehet QUIJA (szellemtábla) táblát rendelni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 21:18
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

én a kártyában is hiszek és minden para dologban

s szerintem aki meg nem olyan felesleges itt olvasgatnia

2011. márc. 18. 15:39
 22/25 lncruse válasza:
100%
Sziasztok.Nem feltètlenül erre a kèrdèsre vàlaszolnèk ,hanem a harmadik válaszadó írására.Szerintem ha valaki képes megnyitni egy efféle kaput van benne annyi energia(spirituàslis)amivel kèpes vissza zárni.Tèny ès való hogy ilyennel tudatlan ne játszon nem játèkszer a másvilág,de nem feltètlen rossz a vège vagy....
2015. febr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Szerintem készíts egyet magad, fogsz egy tetszőleges méretű falapot (papírlapot is lehet de az nem annyira strapabíró stb), lefested saját ízlésed szerint, ha nem akarsz csinálni planchettet hozzá, elég egy érme is annak helyébe. És voilá kész is. Én is így csináltam és köszöni szépen jól van és működik is.
2018. okt. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

utolsó válaszolónak írom ezt hogy hogy működik nkd? én kartonból csináltam de nem müködótt sajnos

nem tudom miért nem müködött vagy én csináltam valamit rosszul nem tudom de valaki mondja meg köszönöm!

2020. máj. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Szia! Vettél azóta esetleg táblát! Ha igen, hol lehet kapni? Én csak két hlyen láttam, de ott nagyon drága és 3 hétig készítik el
2020. okt. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!