Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Különleges képességek?

Különleges képességek?

Figyelt kérdés
Léteznek ilyen képességek a valós életben, h telekinézis, telepátia, jövőbelátás stb.? Én nem igazán hiszek az ilyenekben de a barátaim közül elég sokan, érdekel h mások mit gondolnak erről.
2011. máj. 2. 13:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
58%
Szia, szerintem létezne telekinézis stb. ha tudnánk az agyunk nagy részét használni, de még nem tartunk ott.
2011. máj. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
23%
De jövőbelátni , jósolni lehetetlen.
2011. máj. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
11%
Amit az első mondott, az tévedés, az egész agyunkat használjuk.
2011. máj. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
78%
Én telekinézis és ilyesmivel még nem találkoztam, de a jövőbelátás nem lehetetlen, az fix. Nostredamus is pl megjósolta Hitler létezését. És velem is sokszor előfordul a következő pillanat bevillanása. Legutóbb apámmal vontattunk egy autó és én vezettem az elsőt, ő a hátsót, épp egy kicsit faluban jártunk ahol nem nagyon van forgalom és sok helyen egy sávon lehet haladni, mert az út szélén vannak parkoló autók, 3 autó állt egymás előtt mikor elkezdtem őket kikerülni, a 2. autónál bevillant vagy nem is tudom hogy kifejezni, de tudtam, hogy a 3. autónál a kanyarból jön velem szemben egy autó, elkezdtem sietni picit és már majdnem megelőztem, mit ad Isten, jött az autó. Először még nem is foglalkoztam az ilyen gondolataimmal, de most már kezd érdekes lenni.
2011. máj. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%

14:31

Tudományos kísérletek bizonyítják, hogy nem használjuk az agyunk teljes kapacitását.

2011. máj. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%

Így van, ahogy 15:00 órás mondja! 14:31-es, képzeld, az agyunknak alig több, mint a 10%-át használjuk!! Hihetetlen, de ez tudományos tény.


Amúgy igen, szerintem biztos, hogy léteznek ilyen képességek. De a legritkább esetben születik valaki ilyesmivel. Ám hosszú évtizedek munkájával bármelyik kigyakorolható. Vegyük csak, hogy mi mindenre képesek az indiai és nepáli jógik.


Szép napot mindenkinek!


ParlanDo

2011. máj. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
72%
Amúgy én is gondolkoztam rajta, és belevetettem magam a témába van róla egy dokumentum film, Bryan Singer rendezte, és ott elég sok különleges emberről van szó, a Címe asszem X-MEN :DD
2011. máj. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem ezek mind léteznek, de csak kevés mebernél van meg a képesség. Én is láttam magam előtt egy jelenetet egyszer, ami pármásodperc, vagy fél perc múlva bekövetkezett. Úgy képzelem el, mintha vonattal utaznék, és jönnek a fák, városok, stb. szembe velem, Ezek az események. Ha fentről tudnám nézni, akkor látnám a vonatot, és előre látnám az "eseményeket" vagyis, hogy mivel találkozik a vonat. Itt jön elő a "téridő" fogalma, mert kérdés, hogy a dolgok amelyek ott vannak, és jönnek, a térben léteznek, vagy az időben? Vagy talán mindkettőben? Vagy a kettő ugyanaz?
2011. máj. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
46%
Ha az agyunk kb. 10%-át haszálnánk, akkor a többi elsorvadna, vagy ki sem alakult volna... használd, vagy dobd el szabály alapján az élőlények amit nem használnak, az elcsökevényesedik..lásd embernél a farok....am kiderült, hogy ez egy rossz feltevés, mivel nincs olyan gép, vagy módszer ami mutatná, hogy mennyit használunk az agyunkból...ajánlom figyelmetekbe Dr.Karl Kruszelnyicki: Legendás tévhitek
2011. máj. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2011. máj. 3. 12:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!