Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Fatális véletlenek sorozata...

Fatális véletlenek sorozata vagy a túlvilág?

Figyelt kérdés
Ez az eset néhány éve történt, amikor körülbelül 13 éves lehettem. Éltem az életem, de nemrég a kezembe került az eset bizonyítéka, egy "kép". Sötétedés után néhány barátommal, és kettő idősebb lánnyal voltam lent az udvarunkon. Az volt a tervük, hogy szellemet akarnak idézni. Mesélték, hogy előtte már próbálkoztak, és elég érdekes dolgok történtek, például, hogy lecsapódott egy redőny, amikor kérték, hogy adjanak jelet. Én nagyon féltem, ezért csak messzebbről néztem a dolgot (mivel egyedül hazamenni féltem). Elkezdték a dolgot, körbe álltak, de egyszer csak lecsapódott egy redőny, és láttunk egy nagyon világos alakot az ablak előtt "állni". Az az állás lebegés volt, mivel körülbelül a harmadik emeletről beszélünk. Mindannyian berohantunk a házba, ahol kicsit még beszéltünk, majd hazamentem. A legijesztőbb dolog akkor történt, ugyanis a falról leesett egy kép, ami Jézust ábrázolta. Nem értettem hogy történt. Apa azt mondta, simán csak leesett a falról, és eltört a kerete. Kinőttem a dolgot, nincsenek már rémálmaim sem, viszont megtaláltam ezt a képet, és nagyon kíváncsi vagyok, mi történhetett? Szerintetek? u.i ez tényleg nem a képzeletem szüleménye, tényleg megtörtént eset.
2011. máj. 18. 23:52
 1/3 anonim válasza:
Biztosan nem fatális véletlenek sorozata mert a fatális az halálost jelent...
2011. máj. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megidézni egy szellemet nagyon egyszerű, de visszaküldeni csak egy sámán/táltos tud, egy szertartása során. Szegény sámánoknak mennyi bajuk lehet ezekkel a földön ragadt lelkekkel, szerintem nem hiányzik nekik még néhány unatkozó tini hülye játéka...

Főleg, hogy azt sem tudjátok, mit csináltatok. Azzal, hogy megidéztetek valakit, zsákbamacska-effektussal akárki jöhetett volna, szerencsésen megúsztátok hogy csak egy kép esett le a falról.

De gondolj bele, hogy ha visszahívtok ide egy lelket, fogalmatok sincs róla, hogy ki jön, és hogy milyen. Lehetett volna egy olyan szellem is, aki földi élete során egy hirtelen, és tragikus balesetben halt meg, és még sok elintézetlen dolga akadt volna itt. (És akkor itt meg sem említem a bosszúálló szellemeket, akiket brutális módon gyilkoltak meg...)

Tudod előfordul, hogy egy szellem nem tudja elfogadni hogy halott, és ezért minden lehetséges módot megragad arra, hogy visszajöjjön. Hallottál már arról, hogy egy szellem rátapadt egy emberre? Nos, nekem van egy ismerősöm, akiről egy táltos szedte le -neki is szerencséje volt, mert a szellem csupán túlságosan ragaszkodott a földi élet örömeihez, és amíg az rajta volt, addig folyamatosan evett. Leszedték róla, és sikerült lefogynia. De tudod vannak olyanok, akikbe ha bele megy egy ilyen szellem, beleőrülnek. Komolyan, megbomlik az elméjük! Ilyenkor általában az érzik az emberek, mintha furcsán fáradékonyabbak lennének, mintha tonnányi súly nehezedne rájuk, sokszor megváltozik a viselkedésük is...

Lehet hogy ezzel megrémítettelek, de nincs bűntudatom -az nektek kellett volna legyen, amikor olyan dolgokkal szórakoztatok, amikből rosszabb is lehetett volna.

2011. máj. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom elolvastad-e, de én nem voltam benne. Pont ezért, mert én nagyon beszari vagyok. Hazamentem volna, ha mertem volna a sötét miatt... de akkor ezek szerint tényleg van köze hozzá...
2011. máj. 21. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!