Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ha neked lenne egy különleges...

Ha neked lenne egy különleges képességed, akkor elmondanád v kinek?

Figyelt kérdés
Illetve amiröl nincs tudomása a médiának,az nem is létezhet?
2011. máj. 30. 17:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ha olyan mit az x-menes filmbe akkor nem mondanám el senkinek se.
2011. máj. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

hát én nem mondanám el senkinek csak akiben nagyon megbizok,de ez lehet hogy rossz döntés,meg beköphet.

akivel mindig jobban vagyok akkár haragos akkor se köp be,és elég érett rá akkor mondanám el neki.


ha a népnek kéne... a nép ki közösiteni mert jobb nála,nyomorék(nézőpont kérdése, sok jóra fel tudja használni akkor a használó szemszögéből normális)

,hülyének nézné a nép,vagy ha be bizonyosodna megvettik,félnének tőle attól függ mivel rendelkezik.


X-menben is benne kb amiket leirtam :D de ezeken elgondolkodtam is igazak lennének a mai világban.

2011. máj. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
ha pl vámpír lennék,vagy vérfarkas vagy boszorkány. Tartanám a számat.
2011. máj. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Killgun ***** válasza:
64%
Hát ha nem is x-menes,meg nem vagyok semien sötét,illetve fénylény,de vannak képességeim.Értek az agykontrollhoz,és láttam már párszor természet feletti lényt.Tartom a szám...Hülyének,meg dilisnek néznének ha kitudódna.Csak névtelenül beszélek ilyesmikről.
2011. máj. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Én se mondanám el,és ha olyan lenne igyekeznék úgy csinálni,hogy senki ne vegye észre. (pl. repülés vagy akármi)

Szerintem attól,hogy nem tudunk valamiről,attól még létezhet.

2011. máj. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
James Randi-nak mondanám el, és kapnék 1.000.000 dollárt. :)
2011. máj. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
James Randi :)
2011. máj. 30. 18:25
 8/18 anonim ***** válasza:

18:11-nek

melyik természet feletti lényt láttad?:O

2011. máj. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én nem mondtam el senkinek.
2011. máj. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

ha abból,h ki tudódik,károm származna,valószínűleg nem mondanám el a legközelebbi hozzátartozómon kívül senkinek,csak titokban folytatnám a gyakorlását.Ellenben,ha jó ügy érdekében tudnám használni,pl. gyógyítás akkor felfedném a titkot,de nem hiszem,h rögtön a médiához rohannék,eleinte csak szűk körben használnám a képességem.

bár csak lenne ilyen képességem!szerintem vannak,akik bírnak vmi különleges képességgel,de félnek a kirekesztéstől,stb ezért nem merik felfedni azt.olyan kíváncsivá tettél,h vajon mik is lehetnek ezek a képességek,és hogy bírnak bánni velük a birtoklóik!:)

2011. jún. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!