Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ki vagy mi van itt? Szellem...

Ki vagy mi van itt? Szellem vagy csak képzelődök?

Figyelt kérdés

Éjjelenként érezni szoktam, hogy valaki figyel engem! Mamám mesélte, hogy a papám 16 éve ott halt meg az ágyunkon!


Lehet, hogy ő kísért? És ha igen akkor mit csináljak? Engem ez nagyon nyugtalanít!Meg rosszul is látok és ha leveszem a szemüvegem árnyakat ill. fényeket látok! Légyszi segítsetek! :S 11/L


2011. jún. 19. 14:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne nézz sok Filmet este 11 után :) -.-"
2011. jún. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Képzelődsz.De még azon az ágyon képes vagy aludni?:/ előbb aludnék a földön.. én sehol se tudnék olyan helyen aludni,ahol már meghalt valaki,főleg nem olyan ágyon.. jesszus..
2011. jún. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hogyha úgy érzed akkor tényleg egy szellem kisért Téged. Mit tapasztalsz, hangokat hallasz? Szerintem ne aludj abban az ágyban.
2011. jún. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Kénytelen vagyok ott aludni mert más ágy nincs a szobámban...

Néha hangokat halook de azcsak a szomszéd (panelban lakunk)

van amikor a radiátor, nagyritkán a konyhában az edények mintha ,,elindultak vna"van amikor a spejzban a kristályvíz nyikorog....stb.

2011. jún. 19. 14:34
 5/13 tetris ***** válasza:
Éjszaka, amikor ált. csönd van, a kis neszek jobban felerősödnek. Ilyenkor az ember olyan hangokat is meghall, amiket nappal figyelembe se venne. Hidd el, nem kisért senki. Gondolj arra, hogy a papa biztosan nagyon szeretett téged, és ezért nem szívesen ijesztgetne. Nyugodj meg, és éjszaka próbálj meg aludni.
2011. jún. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ebben csak az a bökkenő h 11 vagyok és 16 éve halt meg! Nem is ismert!
2011. jún. 19. 16:05
 7/13 anonim ***** válasza:
akkor biztos csak meg akar ismerni
2011. jún. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem kérj a szüleidtől egy új ágyat! Én nem lennék képes olyan helyen aludni ahol meghalt valaki. Amikor házat akartunk venni szóba se jöhetett a használt, mert ki tudja ki halt meg ott! Szerintem nem kísért, de beszélj a szüleiddel és kérd meg őket, hogy minden nap gyújtsanak meg neked egy füstölőt vagy fehér gyertyát. Úgy hallottam, hogy ez segít! Remélem megoldódik a problémád!

Egy 26 éves anyuka

2011. jún. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
de amúgy biztos ha te meghalnál akkor kisgyerkőcöket ijesztgetnél?:D nem hiszem:)
2011. jún. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
49%

Family Guy:

-Cleveland bácsi, akkor aludhatok nálatok?

-Persze, meg, nyugodtan. De csak ez az egy szobánk van, ahol Chris bácsikám halt meg. Ugye nem baj?

-Ömmm...nem...De mégis mikor halt meg...?

-Hát, ma az ebédnél mg jól volt, de vacsorázni már nem jött le, szóval naggyából a híradó alatt...

XxD



Nem kéne annyi horrort nézni :P

2011. jún. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!