Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Látott-e már valaki szellemet?

Lilith1994 kérdése:

Látott-e már valaki szellemet?

Figyelt kérdés
Mondjuk hogy néztek ki ... áttetszőek voltak vagy rendes emberi alakban jelentek meg. stb
2011. aug. 7. 13:55
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
én bisztos hogy nem... mondjuk én ne is hiszek bennük...
2011. aug. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
1x lattam..kb 10 evvel ezelott
2011. aug. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:

Az egyik, amit láttam, emberi alakjában jelent meg, de kissé áttetsző volt.(ez nappal történt).

A másik szintén emberi alakjában megjelent, ahogy életében is kinézett, ez éjszaka történt.Ez nem volt áttetsző, de halvány , zöldes színű fény vette körül. A fény úgy tűnt, mintha belőle áradna.

2011. aug. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 Won ***** válasza:

Normál alakban egyszerű átlátszó, ködszerű lényként jelennek meg. Materializált alakban pedig úgy, ahogy valaha nézett ki.

Amúgy láttam már egynéhányat!

2011. aug. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim válasza:
55%
Aki már látott, az nem normális
2011. aug. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:

Hát, én láttam, ha ez annak nevezhető...

Egy este olvasgattam az ágyban, majd elálmosodtam és leakartam kapcsolna a villanyt. Lekapcsoltam. Az oldalamra fordultam, és éreztem, hogy ott ül vki az ágyamnál. Azt hittem a húgom az, és mondani akar valamit. Már éppen rászóltam, hogy miért nem alszik, amikor kinyitottam a szememet és egy ismeretlen szőke férfi ült ott. Leírhatatlanul megijedtem, felpattantam, felkapcsoltam a villanyt és nem akartam elhinni amit láttam. Még most is előttem van az arca. Szőke göndör haj, nagy orr, széles homlok, előre ugró állkapocs.

Nem tudom mi volt ez. Azóta nem láttam. mielőtt bárki is mondaná, nem álmodtam. Hiszen éppen a férfi látogatása előtt kapcsoltam le a villanyt, tök éber voltam.

2011. aug. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
huhh..az durva lehetett. én még nem láttam
2011. aug. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
14:13 Savanyú a szőlő? :)
2011. aug. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
14:13 (második).Akit te láttál, az is "világított"?
2011. aug. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 A kérdező kommentje:
KÖszönöm a kommenteket....egyépként részletesen ...le tudnátok írni....(ne csak érintőlegesen...egyépként el ítélem az olyan embereket akik tök szkeptikusan állnak a dolgokhoz...majd ha egyszer talákoznak valamivel akkor nagyon öszze foglyák magukat csinálni...szerintem létezhetnek...aki nem hisz benne az nézzen útánna mert sok ilyet lehet találni...egyépként én is láttam már szellemet...véleményem szerint, ez hit kérdése is, félig-meddig...de lehet az is hogy vannak olyan emberek akik érzékenyek az ilyenre...mások meg nem..
2011. aug. 7. 14:41
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!