Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Kísértett téged már szellemet?

Kísértett téged már szellemet?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 21:20
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Bocsánat elírtam a kérdést:

KÍSÉRTETT TÉGED MÁR SZELLEM?

2011. nov. 23. 21:20
 2/17 anonim ***** válasza:
71%
Mivel nem hiszek a létezésükben,nem kísértett soha egy sem.
2011. nov. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Engem igen, aztán jól el vertem!
2011. nov. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%

Engem is, de szerencsére egy jó csaj szellem volt, sikerült befűznöm, aztán kegyetlenül megdugtam.

Utána persze szerelmes lett belém, össze akart velem jönni, de én nem akartam vele járni mert egy szellem volt.

2011. nov. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
54%
nem tudom hogy szellem kisértett-e de mindenesetre volt ilyesmi élményem azt hiszem ennek tudható be a dolog.asszem egy kopogós kedvű szellem lehetett és csak én ébredtem fel a kopogásra.
2011. nov. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 lascalle válasza:
59%

jóideig tapasztaltam különös jelenségeket.

másfél évig tartott az egész. legkegyetlenebb másfélévem volt.

2011. nov. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
34%
Ez még akkor volt amikor még szellem járta be Európát, a Kommunizmus Szelleme. Azóta nem.
2011. nov. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%
Igen, de nem veszek róluk tudomást. Ha álmomban sem hagynak békén, akkor általában azért van, mert elfelejtettem valamit elrendezni a néhaival kapcsolatban. Ha ezen túl vagyok, akkor békén hagynak. :)
2011. nov. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%

"jóideig tapasztaltam különös jelenségeket.

másfél évig tartott az egész. legkegyetlenebb másfélévem volt."



Erről jut eszembe..

Van egy ismerősöm aki mondott nekem egy történetet.

Egy vidéki telken az ő egyik ismerőse mindig furcsa hangokat hallott. Furcsa, kísérteties hőrgő morgó hangokat lehetett hallani időnként, mintha valami ember beszélne de nem volt érthető a hörgéstől. Oda hívta a haveromat, akitől végülis hallottam a történetet.


Miután az ismerősöm nekem elmondta a történetet, mondta, hogy felvette a hangot kismagnóra, szóval meg tudom hallgatni én is. Ettől teljesen lázba jöttem, hogy majd én leleplezem a trükköt, amit ők szellemek hangjának hallottak, mivel tudom, hogy szellemek nincsenek, csak a fantáziánkban. (Ez egy fajta hit, ami kicsit "szent" dolog)


Meghallgattam a hangokat és egyből ismerős volt, hogy annak idején amikor még CB rádióztam, akkor hallottam ilyeneket amikor AM üzemmódban hallottam SSB adást.


Többször meghallgattam a zajt és egyértemüvé vált, hogy ez nem más mint SSB rádió adás ami valami erősítőben am-ben dekódolódva demodulálódik és mintegy AM áthalásként jelentkezik.


Egyből rátértem a lényegre és megkérdeztem, hogy van-e valami főút a közelben, ahol kamionok szoktak járni és abból SSB rádióznak? Igen, elég közel. ..hangzott a válasz.


A következő feltétel az volt, hogy ez hallható is legyen, hogy valamilyen erősítő nem szokott-e bekapcsolva lenni, ami éppen nem szól de be van kapcsolva, esetleg lehalkítva?


Erre azt válaszolta, hogy külön erősítőről nem tud, de van egy rádió amit nem szokott az illető kikapcsolni csak mindig lehalkítja teljesen, amikor nem használja.


Ezzel meg is fejtettük a rejtélyt.

Azt hiszem, végül nem mondta meg az igazságot az ismerősnek mert ha egyszer hisz az ilyenekben akkor nagyobb számára a világ a benne elképzelt dolgokkal.

Nem szabad senkinek megsérteni a hitét, a világképét. :))

2011. nov. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A pasim exanyósa még mindig itt van :-(
2011. nov. 28. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!