Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Vajon egy földönkívüli szellem...

Vajon egy földönkívüli szellemét meg lehetne idézni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Dehogy bmeg!!! Öngyilkosság a részedről. De amúgy se fog sikerülni. Sok szerencsét! :)
2012. jan. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vannak ilyen csatornázások. Ha tudsz angolul keress rá Bashar-ra
2012. jan. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

ma 14:56

Nem mondtam, hogy meg szeretném.

2012. jan. 3. 15:09
 4/8 Shanokk ***** válasza:
96%
küld a "GHOST UFO" -t a 1782-re
2012. jan. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is lenne pár kérdésem: te ezt most komolyan gondoltad? Hány éves vagy? 5? Mit szivtál? Nem földönkívüli szellemet meg lehet idézni? Nem tiszteled Istent? Nincs több kérdésem.

U.i.: GONDOLKOZZ.

2012. jan. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

20:20 te nagyon korlatozott gondolkodasu lehetsz a kommented alapjan.

A kerdesre nem ajanlom, hogy te magad probalkozz csatornazassal.

Ha nem vagy gyakorlott nem tudod megkulomboztetni a a jo es rossz entitasokat. Eltalaban az utobbiak valaszolnak eloszor.

Halgass Adamus saint germainet, vagy Abraham-hicket azok nagyon jok. Meg vannak masok is: plejadi, krion stb

2012. jan. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szerintem sem földönkívüliek nincsenek, se szellemek tehát véleményem szerint a válasz nem a négyzeten.


Te nyilvánvalóan mind a kettőben hiszel, ha ezt a kettőt elfogadod, akkor persze meglehet, kivéve az intergalaktikus fénylényeket, mert azok nem halnak meg, ezért szellemük sincs. Na most lebuktam.

2012. jan. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szellemekben én sem hiszek, de, hogy földönkívüliek léteznek az nem hit kérdése. :)
2012. jan. 25. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!