Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » A férfi spontán égésbe halhato...

A férfi spontán égésbe halhatot meg?

Figyelt kérdés

[link]


a tűz miért csak a férfival végzett?



2012. márc. 29. 05:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezen én is rögtön elgondolkoztam,és ez tűnik az egyetlen megmagyarázható válasznak. Szerintem ha a cigaretta gyulladt meg,vagy öngyilkosság történt,az átterjedt volna az egész házra.
2012. márc. 29. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
spontán öngyulladás? nem hiszem. sokkal valószínűbb, hogy valami magas alkoholtartalmú italt fogyasztott és az gyulladt meg, miután rágyújtott(nem ez lenne az első eset). vagy esetleg magára önthetett valamit
2012. márc. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
SENKI nem mondta, hogy csak a férfi égett meg, a ház belsejét pedig nem mutatták. Az, hogy nem égett le a ház nem valami természetfeletti jelenség, simán nem volt égehtő anyag a tűz közelében, amire továbbterjedhetett. Pl egy csempénzett de üres szoba nem olyan extra, hogy ne lehessen elképzelni.
2012. márc. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
spontán öngyulladás nincs
2012. márc. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha cigi gyújtotta meg őt, akkor nagyon lassú és fájdalmas halált halt az illető. Ez úgy volt lehetséges, hogy közben mélyen aludt és a közelében lévő gyúlékony anyagok gyulladhattak meg először, majd a tűz átterjedt a férfi testére is.
2012. márc. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A mythbusters-ben volt egy rész a spontán égésről. Asszem ott cigivel indították az égést. Kiderült, hogy bizonyos körülmények közt a tűz nem terjed tovább, mert igazából nem ég intenzíven, hanem inkább parázslik (gyakorlatilag az illetőnek kisül a zsírja), és az kb. 8-10 óra leforgása alatt lassan szenesedett el. A mellépakolt bútoroknak meg szinte semmi baja nem lett. A teszt végeredménye teljesen hasonlított a valódi esetről készült fotókhoz.
2012. márc. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Visszatartotta a szellentését és az begyulladt a fenekében.
2012. márc. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy létezik a spontán öngyulladás nevű jelenség (ritka esetekben).
2012. márc. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
2012. ápr. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Utánnanéztem, nem a Mythbusters-ben láttam, hanem BBC's QED


Wiki:

[link]

Video:

http://www.youtube.com/watch?v=WrQ1m0uiMgw


Az esetek nagyrészét szerintem megmagyarázza. Nézzétek meg, aztán mindenki döntse el maga mi a valószinűbb magyarázat.

2012. ápr. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!