Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Álmatlanságba szenvedek kb 3...

Álmatlanságba szenvedek kb 3 éve, lehet ez valamilyen gonosz dolog miatt?

Figyelt kérdés
Azt, hogy nem tudok aludni azért nem értem mert sportoló vagyok és konditerembe is járok valamint korán kelek mindennap... hetente 1 nap van amikor semmit nem csinálok de akkor haverokkal szoktam lenni...20 éves vagyok altatókkal nem próbálkoztam nem is akarok.. de más sem segített... délután tudok aludni... de nem szoktam mert akkor este végleg nem megy... és ilyenkorra az álom kimegy a szememből... ez mitől lehet? orvoshoz még nem fordultam...
2012. ápr. 25. 23:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Csak szoktál aludni... Már rég halott lennél ha nem.
2012. ápr. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Napi 3 órát annak nevezel? :) kitörölhetem vele a seggem...
2012. ápr. 25. 23:32
 3/15 anonim ***** válasza:

Az is több mint a semmi :)


Amúgy meg valószínüleg insomniában szenvedsz. Olvass utána.

2012. ápr. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
El kell menni vele orvoshoz és igyál tejet.
2012. ápr. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Lefekvés előtt fél órával egy jó nagy findzsa citromfűtea mézzel. Garantálom a jó eredményt. Este elalszol, reggel kipihenten ébredsz. Nincs mellékhatás.
2012. ápr. 26. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mikor ébredsz fel? Mert ha 23-01 órakor, akkor az epehólyagod, ha 01-03 között, akkor a májad,h 03-05 között akkor a tüdőd a ludas abban, hogy nem tudsz aludni.
2012. ápr. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Diavolino44 ***** válasza:

autogén tréningre menj el!!!

Volt ott egy egy srác aki heti 1 napot aludt, 2 hónap alatt megoldódott.

2012. ápr. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az álmatlanság csak tünet, nem maga az ok. Alvászavarokat okozhat a rendkívüli stressz, ez a leggyakoribb. Nagyok az elvárások mostanság veled szemben? Sok dolog miatt aggódsz? (Suli, meló párkapcsolat). Nincs elég szabadidőd lazítani? Vannak például emésztési bántalmaid is? (Pl. evés közben összeszorul a gyomrod, nem tudsz eleget enni, rengetegszer kell kimenned stb.) Ha ez is van, akkor brítékolható, hogy a stressz okozza. Ezellen lehet tenni, stresszoldó, enyhe kis dózisú nyugitabletta amit orovs ír fel, átmenetileg megoldhatja, segít kitörni belőle. De meg kell tanulnod a stresszes helyzetek kezelését, hosszú távon csak az segít.
2012. ápr. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Lehet étrendkiegészítő okozza
2012. ápr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én 8 éve nem tudok rendesen aludni, tudom, mit érzel. Ráadásul most 1 hete rátett még valami, alig aludtam (csak 2-3 napont 1-2 órát)

Nem tudom, mitől lehet ez, előtte jó alvó voltam én is.

2012. ápr. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!